Akıllı telefonla otomobil siparişi

Akıllı telefon üzerinden otomobil satın almak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Mitsubishi, internet servisi üzerinden sipariş verilen ilk otomobilini sahibine teslim etti. Antony Deane adlı İngiliz vatandaşı, 3 hafta önce Mitsubishi ASX için sipariş vermiş. Bu siparişi işyerindeki kahve molası esnasında tamamladığını belirten Deane, bu işlemin 20 dakikadan daha kısa bir süre içinde bittiğini açıklıyor. Aynı zamanda bu aracın kendisinin ilk sıfır kilometre otomobili olması da ilginç bir durum.

43 yaşındaki Antony Deane, eski aracını takas yöntemiyle Mitsubishi’ye vermiş ve “Mitsubishi Buy Online” servisini kullanarak sipariş verdiği yeni aracını kendi evinde teslim almış. Tüm bu tecrübeleriyle ilgili Deane, “Mitsubishi ASX’i almayı çoktan kafama koymuştum. Mitsubishi Buy Online adlı bu hizmeti öğrendiğimde ise zamandan tasarruf etmek istedim ve siparişimi buradan verdim. Bir dakika önce kahvemi içerken bir dakika sonra otomobil alıyor olmak ilk başta çok garip gelmişti. Fakat bu hizmet oldukça açık ve anlaşılabilir olduğundan dolayı sıkıntı yaşamadım.”

“Bu benim için çok büyük bir olay, 25 yıllık sürücülük hayatımda ilk kez sıfır kilometre bir otomobil sahibi oldum. Fakat bu tecrübe baştan sona mükemmeldi. Birkaç evrak yüklemek dışında her şeyi akıllı telefonum üzerinden yaptım. Bu süreçte aklıma gelen herhangi bir soru için Mitsubishi Buy Online ekibi hemen destek oluyordu. İleride eşimin aracını değiştirmek istediğimizde de bu servisi kullanacağımızdan şüphemiz yok.” şeklinde açıklamalarda bulundu.

Mitsubishi bu çevrimiçi servis ile tüm otomobillerini müşterilere sunmasının yanı sıra, bayilerdeki tüm opsiyon ve teklifleri de aynı şekilde ulaştırıyor.

Motor 1

Paylaşın!Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Tolga Erbak

1986 yılında Kırklareli’de doğan Tolga Erbak, ilk ve orta öğretimini aynı şehrin Lüleburgaz ilçesinde tamamladı. Eğitim yaşamına İstanbul Kültür Üniversitesi’nde işletme okuyarak devam eden Tolga, üniversite yaşamının ardından İngiltere’de dil eğitimini tamamladı. Bu süre zarfında online dergi EDergim’in genel yayın yönetmenliği, yabancı film/diziler için altyazı çevirileri ve çeşitli dergi & sitelere Formula 1 haber çevirileri yapıp köşe yazıları yazan Tolga, aynı zamanda Türkiye’de önemli yer tutan sözlük sitelerinden Limon Sözlük’ün de kurucusu. Tolga Erbak’ın 2010 yılında başladığı ilk romanı Gidecek Var, yaklaşık 1,5 yılda tamamlandı ve 2012′nin Aralık ayında, Cinius Yayınları’ndan çıktı. 2015 yılında Beykent Üniversitesi İşletme Yönetimi (MBA) bölümünde yüksek lisansını tamamlayan Tolga, yine 2015’te, internet kullanıcılarının değişen beklentileri çerçevesinde Limon Sözlük’ü yeniden konumlandırarak aktüel haber-eğlence sitesi Serinletici'nin kurulmasına öncülük etti ve halen Serinletici'nin genel yayın yönetmenliği konumunda yer alıyor. | tolga.erbak@serinletici.com

You may also like...