Şehrin kötü çocuklarından sevgili olur mu?

Her daim ilgimizi çeken kötü çocuklar aslında ilişkinin yürümemesinin temel nedeni. İşte karşınızda dört erkek tipi ancak dikkat, bunlardan yalnızca biri gelecekteki sevgiliniz olabilir.

GÖRMÜŞ GEÇİRMİŞ
Elbette kadınlar konusunda yaptığı hatalar var. Ama tüm bu hatalarından dersini almış ve tertemiz bir sayfa açmış.

SORUMSUZLUK ABİDESİ
Maddi konular, sadakat ve saygı da dahil olmak üzere her konuda umursamaz.

İYİLİK TİMSALİ
İnanılmaz derecede kibar, sorumluluk sahibi ve sıkıcı.

GEÇMİŞİN İZLERİ
Scott Disick gibi erkekleri bu grupta toplayabiliriz. Sizi etkilerler ama dolu dizgin yaşadığı bekar hayatı bir türlü peşinizi bırakmaz.

Çöpçatanlık hizmeti sunan Selective Search’ün CEO’su Mitchell Berk, “‘Görmüş Geçirmiş’ başlığı altında toplanan erkekler, risk almak konusunda cesurdur ve size her anlamda destek olmaktan çekinmez” diyor.

Cosmopolitan

Paylaşın!Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Neval Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümünü bitiren Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması’nda, İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Okuldan mezun olan Neval, medya sektöründe çalışmaya devam ederken Serinletici'de Yazı İşleri Müdürlüğü görevini de başarıyla yürütüyor. Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor. | neval.kurtulmus@serinletici.com

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.