Nusret, finalde Şampiyonlar Ligi kupasını ‘tuzladı’

Saltbae (Tuzlama) hareketiyle dünyaca üne kavuşan Nusret Gökçe, bu kez Ukrayna’da oynanan Real Madrid-Liverpool Şampiyonlar Ligi Finali’ndeydi. Ronaldo, Salah, Bale gibi yıldızlarla birlikte video ve fotoğraflarını Instagram hesabından paylaşan Nusret Gökçe, kupa seremonisinin ardından Sergio Ramos ile Şampiyonlar Ligi kupasını da ‘tuzladı’.

Şampiyonlar Ligi Finali’nde dün gece oynanan Real Madrid-Liverpool finalinin tanıdık bir misafiri vardı.

‘Tuzlama’ hareketiyle sosyal medyada bir fenomen haline gelen Nusret Gökçe, Kiev’deki maçı tribünden takip edenler arasındaydı.

Real Madrid maçı Benzema ve Bale (2) golleriyle 3-1 kazanırken, Nusret de Real Madridli futbolcularla birlikte kutlamalara katıldı.

KARIM BENZEMA

Nusret, maçtan önce beraber fotoğrafını paylaşarak başarı dilediği Karim Benzema’yı ilk kutlayan isimler arasında yer aldı.

Real Madrid’in 3. yıl üst üste Şampiyonlar Ligi’ni kazanmasının ardından kale filelerini hatıra olarak kesen Brezilyalı yıldız Marcelo, Nusret ile birlikte meşhur ‘tuzlama’ hareketini yaptı.

MARCELO

Real Madrid’in İspanyol yıldızı Sergio Ramos ve Nusret, birlikte Şampiyonlar Ligi kupasını tuzladı.

ŞAMPİYONLAR LİGİ KUPASINI TUZLADILAR

Bu video sonrası Muhammed Salah’ın sakatlanmasına sebep olan Ramos için “Meslektaşını bulmuş iki kasap bir arada” yorumları yapıldı.

Mısır gazeteleri de ülkede bir kahraman mertebesinde olan Salah’ı sakatlayan Ramos’u yerden yere vurdu.

Nusret, Instagram hesabından Ronaldo ile videosunu paylaşırken “‘Adamsın’ dedi, tebrikler arkadaşım her şey için sağol, yakında görüşürüz” yorumunu yaptı.

"ADAMSIN DEDÄ°"

Nusret, final maçına attığı gollerle damgasını vuran Gareth Bale’i kutladığı anı böyle ölümsüzleştirdi.

"TEBRİKLER ARKADAŞLARIM"

Nusret Gökçe, Real Madrid teknik direktörü Zinedine Zidane ile…

ZINEDINE ZIDANE

Final maçının henüz 30. dakikasında sakatlanarak oyundan çıkan Liverpool’un Mısırlı yıldızı Mohammed Salah, tedavisinin ardından Nusret ile birlikte poz verdi.

NTV

Enes Demircioğlu

Hayatta "gündem" dendiğinde çevresindeki herkesin kendisine koştuğu Enes, gündemi Serinletici ile dünyaya sunuyor. Aynı zamanda Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü öğrencisi olan Enes müziksiz yaşayamayanlardan... | enes.demircioglu@serinletici.com

İlgili Yazılar:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.