Samsung Galaxy Note 9’da deklanşör tuşu olacak

Samsung, merakla beklenen yeni telefonu Galaxy Note 9 için fotoğrafçılık anlamında önemli bir karar aldı.

Sızdırılan Galaxy Note 9 kılıf modellerine göre Note serisinin yeni üyesi, fotoğraf çekmeyi bir hayli kolaylaştıracak olan deklanşör tuşuyla birlikte gelecek.

Mavcut cihazlar arasında Sony’nin Xperia serisine benzer bir çalışma prensibi benimsemesi beklenen Samsung Galaxy Note 9’un deklanşör tuşu, yarım basışta odaklanıp tam basışta fotoğrafı çekebilir.

Samsung’un Galaxy S9’da başlattığı fotoğraf odaklanmasını bu sayede Galaxy Note serisinde bir adım ileri taşıması bekleniyor.

Tolga Erbak

1986 yılında Kırklareli’de doğan Tolga Erbak, ilk ve orta öğretimini aynı şehrin Lüleburgaz ilçesinde tamamladı. Eğitim yaşamına İstanbul Kültür Üniversitesi’nde işletme okuyarak devam eden Tolga, üniversite yaşamının ardından İngiltere’de dil eğitimini tamamladı. Bu süre zarfında online dergi EDergim’in genel yayın yönetmenliği, yabancı film/diziler için altyazı çevirileri ve çeşitli dergi & sitelere Formula 1 haber çevirileri yapıp köşe yazıları yazan Tolga, aynı zamanda Türkiye’de önemli yer tutan sözlük sitelerinden Limon Sözlük’ün de kurucusu. Tolga Erbak’ın 2010 yılında başladığı ilk romanı Gidecek Var, yaklaşık 1,5 yılda tamamlandı ve 2012′nin Aralık ayında, Cinius Yayınları’ndan çıktı. 2015 yılında Beykent Üniversitesi İşletme Yönetimi (MBA) bölümünde yüksek lisansını tamamlayan Tolga, yine 2015’te, internet kullanıcılarının değişen beklentileri çerçevesinde Limon Sözlük’ü yeniden konumlandırarak aktüel haber-eğlence sitesi Serinletici'nin kurulmasına öncülük etti ve halen Serinletici'nin genel yayın yönetmenliği konumunda yer alıyor. | tolga.erbak@serinletici.com

İlgili Yazılar:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.