Shameless dizisinde Fiona’dan sonra bir ayrılık daha!

Showtime’ın uzun soluklu dizisi Shameless yaprak dökümüne başladı. Dizinin başrol oyuncularından Emmy Rossum’un ardından bir açıklamada Ian Gallagher karakterini canlandıran Cameron Monaghan tarafından geldi. İşte detaylar.

Ian Gallagher yani Cameron Monaghan Shameless dizisine veda ediyor!

9 sezondur ekranlarda olan ve dünya çapında ciddi bir hayran kitlesine sahip olan Shameless dizisinde yaprak dökümü başladı. Dizinin başrol oyuncularından Fiona Gallagher karakterini canlandıran Emmy Rossum yaklaşık bir ay evvel diziden ayrılacağını duyurmuştu.

İlk olarak 9 Ocak 2011 tarihinde ekranlara gelen dizide diğer bir ayrılıkta Ian Gallagher karakteriyle dizide yer alan Cameron Monaghan ile gerçekleşecek. Monaghan, Instagram üzerinden yaptığı bir paylaşımla ayrılık haberini duyururken, önümüzdeki hafta yayınlanacak 9. sezonun 6. bölümü Ian Gallagher’in yer aldığı son bölüm olacak.

 

Geçtiğimiz yıldan beridir bu durumdan haberdar olduğunu ve bunun sürpriz olmasını istediğini söyleyen Monaghan, izleyicilere teşekkür etmeyi ihmal etmedi.

Bakalım Shameless, Fiona ve Ian olmadan ne kadar devam edebilecek?

Shiftdelete

Öktem Ersoy

Her gün, Star Wars yaşam türlerini bir gün tüm evrende görme ütopyasıyla uyanan Öktem tam bir teknoloji aşığı. iOS, Android gibi taraf tutmalardan uzak kalarak 1 ve 0'lardan oluşan dünyanın tamamını kollarını açarak kucaklayan Öktem Ersoy, Serinletici'de tahmin ettiğiniz üzere teknoloji editörlüğü yapıyor. | oktem.ersoy@serinletici.com

İlgili Yazılar:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.