Google’ın yeni tableti sızdırıldı!

Daha önceki yıllarda piyasaya sürdüğü Nexus tabletlerle kullanıcıların beğenisini kazanmış olan Google, Pixel Slate ile tekrar tablet piyasasına dönüyor.

Pixel Slate sızdırıldı!

Görünen o ki, Google bu sene cihazların gizliliğini tanıtımdan önce korumayı başaramadı. Önce yeni nesil Chromecastlerin direkt olarak bir kullanıcının eline geçmesi, dün Pixel 3’lerin sızdırılması ve bugün Pixel Slate adlı yeni tabletin sızdırılması, bu durumu kanıtlar nitelikte.

Yeni sızdırılan Google cihazı, Google’ın bir süredir yeni cihaz çıkarmadığı bir alan olan tablet piyasasına yönelik hazırlanmış. Pixel Slate adı ile piyasaya sürülmesi beklenen, Android yerine ChromeOS kullanacak olan model, yanında bir adet de Google tarafından üretilmiş klavye ile gelecek.

MySmartPrice tarafından sızdırılan resme göz attığımızda, cihazda bir adet usb type-c girişi gözümüze çarpıyor. Sızdırılan klavyede ise bağlantının pago bağlantı pini ile yapıldığını görmekteyiz.

pixel slate klavye

Geçen gün ortaya çıkmış olan kalemler de, sanıyoruz ki Slate ile kullanılmak için üretilmiş.

İşlemci, dağıtım tarihi ve fiyat konusunda henüz hiçbir bilgi olmamasına rağmen sanıyoruz ki bu cihaz, Pixelbook kadar güçlü özelliklerle gelmeyecek, daha günlük kullanıma bir yönelik cihaz olacak.

Shiftdelete