Snapchat kedilere özel filtrelerini yayınladı

Snapchat uygulamasının Android ve iOS sürümü için ilginç bir güncelleme yayınlandı. Şirketin resmi Twitter hesabından da yapılan duyuru ile Snapchat kedilere özel güncelleme yaptığını belirtti.

Snapchat kedilere özel güncelleme yayınladı

Snapchat’in hem Android hem de iOS için sunduğu en son güncelleme, hayvan sahiplerinin ilgisini çekecek türden. Yayınlanan güncelleme ile uygulamaya eklenen AR Lens çeşitleri, hayvan sahiplerinin, evcil hayvanları ile çok daha fazla etkileşim içinde olmasını sağlayacak. Kediler için özel olarak tasarlanan lens çeşitlerini kullanıma sundu.

Snapchat uygulaması, kedinizin yüzünü algılayabilecek ve evcil hayvanınız ile birbirinden eğlenceli fotoğraflar çekmenize izin verecek. Kediniz ile paylaşım yaparken, yarasa kanatları, gözlükler ve daha pek çok filtre ile komik çekimler yapmanız mümkün.

Shiftdelete

Öktem Ersoy

Her gün, Star Wars yaşam türlerini bir gün tüm evrende görme ütopyasıyla uyanan Öktem tam bir teknoloji aşığı. iOS, Android gibi taraf tutmalardan uzak kalarak 1 ve 0'lardan oluşan dünyanın tamamını kollarını açarak kucaklayan Öktem Ersoy, Serinletici'de tahmin ettiğiniz üzere teknoloji editörlüğü yapıyor. | oktem.ersoy@serinletici.com

İlgili Yazılar:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.