Close

Epic Games’te 6 Batman oyunu ücretsiz!

Steam, Humble Bundle ve Origin gibi platformlar her hafta bir oyunu ücretsiz hale getirmeye devam ederken Epic Games, toplam değeri 200 TL’ye ulaşan Batman oyunlarını ücretsiz hale getirerek oyunculardan alkış toplamayı başardı.

Batman oyunları ücretsiz hale geldi

Maalesef ücretsiz oyunlar arasında Batman: Arkham Origins yer almıyor. Bunun nedeni ise geliştirici farklılığı. Arkham Origins, Games Montreal tarafından geliştirilen bir oyunken, Epic Games’in ücretsiz olarak sunduğu Batman: Arkham Asylum, Arkham City ve Arkham Knight’ı Rocksteady Studios geliştirdi.

Bu üç oyuna ek olarak Traveller’s Tales tarafından geliştirilen LEGO Batman üçlemesi ücretsiz hale getirildi. Bu oyunlar ise şu şekilde: LEGO Batman, LEGO Batman 2: DC Super Heroes, and LEGO Batman 3: Beyond Gotham.

Bu fırsattan faydalanmak için yapmanız gerekenler çok basit. Batman Arkham serisi için buraya, LEGO Batman üçlemesi için ise buraya tıklayarak ilgili sayfalara ulaşabilirsiniz. Bu sayfada “Get” butonuna tıkladıktan sonra Epic Games hesabınız ile giriş yapmanız veya bir hesap oluşturmanız gerekiyor.

Her iki paket için oyun siparişi veriyor gibi adımları tamamlamanız yeterli olacak. Fiyat bölümünde paketlerin ücretsiz olduğu görüldüğü için sizden herhangi bir kredi kartı bilgisi vs. istemiyor.

https://shiftdelete.net/batman-oyunlari-ucretsiz-hale-getirildi
Bu yazıyı paylaşmak ister misiniz?
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email

Emre Kalkan

Serinletici İdari İşler Asistanı Emre, mobil cihazlara ve donanımlara oldukça ilgili ve konsol oyunları olmadan yaşayamayacağına inananlardan. Türkiye'de VR'ın da öncülerinden olan Emre, bilgisayar programcılığı mezunu ve kendisine rol model olarak Elon Musk'ı seçmiş durumda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.