Apple’dan AirPods Pro gelebilir

Yeni iPhone ailesini 18 Ekim günü satışa çıkaran Apple, şimdi yönünü yeni kulaklık modeline çevirdi. Daha önce AirPods Pro özellikleri ile ilgili bazı sızıntılar ortaya çıkmıştı. Şimdi ise AirPods Pro çıkış tarihi adına önemli bir iddia ortaya atıldı.

AirPods Pro, Apple’ın uzun zamandır üzerinde çalıştığı söylenen bir projeydi. Başlangıçta ürünün 2019 yılında çıkacağı söylendi fakat bu tarih 2020 yılına ertelenmişti. Yeni çıkan söylentilere göre ürün bu ayın sonlarına doğru tanıtılabilir. Kasım ayının hangi gününde geleceği şimdilik belli olmayan kablosuz kulaklık modeli için bu bilgi bile Apple severleri heyecanlandırmaya yetti.

Hatırlarsanız iOS 13.2 beta sürümünde gürültü engelleme özelliğini anlatan bir animasyon keşfedilmişti. Bu animasyon ile yeni modele bir gönderme yapıldığı söylendi. Hatta ekim ayında, Apple’ın bir etkinlik düzenleyeceği ve bu etkinlikte yeni kulaklığını karşımıza çıkaracağı da iddia ediliyordu. Şimdi bu tarih bir sonraki aya devretti.

AirPods Pro özellikleri ile ilgili en dikkat çeken detay tabii ki gürültü engelleyici özelliğinin bulunması. Bunun yanı sıra ürünün metal bir tasarım içerdiği ve spor salonu için uygun olduğu belirtiliyor. Ürünün fiyatının ise tahmini olarak 260 dolar seviyesinde olması bekleniyor.

https://shiftdelete.net/airpods-pro-cikis-tarihi-belli-oldu