Close

Galaxy S10 için Android 10 testleri iyi gidiyor

Samsung, Android 10 güncellemesini Galaxy S10 ve S10 Plus modellerinde test etmeye devam ediyor. Geçen hafta ilk betayı yayınlayan ve Galaxy Note 10 için hazırlıkları sürdüren Samsung bu kez Galaxy S10 Android 10 Beta 2’yi yayınladı.

Samsung’un yayınlamış olduğu bu ikinci test sürümü Güney Kore’deki cihazlar için G97*NKSU3ZSJF, ABD’deki cihazlar için G97*USQU2ZSJF ve Almanya’daki cihazlar için G97*FXXU3ZSJF sürüm numarası ile karşımıza çıkıyor.

Galaxy S10 Android 10 Beta 2 yayınlandı

600 MB boyutundaki güncelleme, son günlerde gündemden düşmeyen parmak izi açığını gideren bir değişiklikle geliyor. Samsung’un bu güncelleme sayesinde parmak izi açığını tamamen giderip gideremediği oldukça merak ediliyor.

Galaxy S10 Android 10 Beta 2 çıktı! Parmak izi için müjde - ShiftDelete.Net

Burada bir parantez açmak gerekiyor: parmak izi açığının kapatılması için Android 10 güncellemesini beklemeyeceğiz. Samsung, Galaxy S10 ve Note 10 için parmak izi açığını gideren güncellemenin dağıtımına dün başladı.

Bu güncelleme batarya performansının iyileştirilmesinden kamera, galeri ve indirme yöneticisi gibi uygulamalardaki hataların giderilmesine kadar onlarca yeniliğe ev sahipliği yapıyor. Samsung’un test sürecine katılmak için Samsung Members uygulaması üzerinden kayıt yaptırmak gerektiğini bir kez daha hatırlatmak isteriz.

https://shiftdelete.net/galaxy-s10-android-10-beta-2-cikti
Bu yazıyı paylaşmak ister misiniz?
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email

Soner Asım

Soner, teknolojiye olan inancını bir yaşam tarzına dönüştürmüş durumda. Teknolojiyi sadece anlatmıyor, onu adeta yaşıyor. Stajyer olarak başladığı Serinletici kariyerini, teknoloji editörü olarak tam gaz sürdürüyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.