Close

Jane the Virgin 5. sezonun ardından ekranlara veda etti. Bir yandan gidişi erken geliyor bir yandan da tadımız kaçmadan sona erdiği için mutlu hissediyoruz.

Daha önceden Jane the Virgin dizisiyle ilgili bir yazı yazmıştık. O yüzden de bu yazıda final sezonunun bıraktığı izlerden bahsedeceğiz. Jane Villanueva’nın hayatı tam anlamıyla modern bir Rosalinda (Latin soap opera) hikâyesiydi ve olması gerektiği gibi mutlu sona ulaşarak bitti.

Top 10 Best Jane & Rafael Moments on 'Jane the Virgin' – Talk ...

Ama absürd tehlikeler ne Jane’i ne de etrafındakileri rahat bırakmadı. 4. sezonun son bölümüne kadar öldü zannettiği eski eşi Michael’ın çıkagelmesi 5. sezona hiç de tahmin edemeyeceğimiz entrikaların dahil olmasına neden oldu.

Rafael ile sonunda mutluluğu yakalayacak olan Jane’in kafası karıştı, suçluluk duydu, kalbi sıkıştı ve bolca panik atak geçirdi. Jane ve ailesi zor sınavlardan geçti.

Jane the Virgin' series finale: The Villanuevas get the heartfelt ...

Bolca gözyaşı döktüğümüz, Jane’in şapşallıklarına güldüğümüz 5 sezonun sonunda kahramanımız mutlu sona ulaştı. Kötüler cezasını buldu ve iyiler kazandı.

Bütün bunlar olurken dizinin dramatik ‘dış sesi’ bir an bile bizi yalnız bırakmadı. Jane the Virgin’in bu denli sevilmesindeki büyük payını unutamayız. O yüzden büyük bir alkış geliyor Anthony Mendez’e.

En büyük alkış ise ne kadar zor olursa olsun hep doğru kararı veren Sevgili Jane’imiz, Gina Rodriguez’e…

Kalbimizde yaşayacak dizilere bir yenisi daha eklendi.

Fragman:

Bu yazıyı paylaşmak ister misiniz?
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email

Neval Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümü mezunu olan Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.