Close

Samsung Galaxy S20 FE dokunmatik sorunları yaşıyor

Samsung Galaxy S20 FE kullanıcıları dokunmatik ekranın hareketleri birbirine karıştırdığı veya hayalet dokunuşlar yapmaya başladığı şeklinde şikayetlerde bulunuyor.

Samsung’un Galaxy Note 7 dönemi sonrasında ilk kez yer verdiği Fan Edition yani FE amiral gemisi sürümleri; yeni dönemde firmanın üst seviyedeki en önemli silahları olmaya hazırlanıyor. Bununla birlikte sorunlar da yok değil.

Galaxy S20 FE ekran sorunu

Samsung’un daha uygun fiyatlı amiral gemisi olarak hazırladığı ve ülkemizde de 6499TL fiyat etiketi ile satışa sunulan Galaxy S20 FE akıllı telefon modelinde dokunmatik sorunları ortaya çıkmaya başladı.

Samsung Galaxy S20 FE modelinde dokunmatik sorunları başladı

Reddit ve Samsung forumlarında paylaşılan şikayetlere göre bazı dokunmatik ekranlar sürükleme ve dokunma hareketlerini birbirine karıştırıyor. Bazıları ise dokunmaya cevap vermiyor veya hayalet dokunuşlar ortaya çıkıyor.

Sorunlar bazı test birimlerinde de görülmüş ancak şimdilik belirli bir kitleyle sınırlı olduğu düşünülüyor. Henüz Samsung tarafından bir açıklama yapılmadığı için sorun donanım taraflı mı yoksa yazılım taraflı mı belli değil.

https://www.donanimhaber.com/samsung-galaxy-s20-fe-modelinde-dokunmatik-sorunlari-basladi--125896
Bu yazıyı paylaşmak ister misiniz?
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email

Soner Asım

Soner, teknolojiye olan inancını bir yaşam tarzına dönüştürmüş durumda. Teknolojiyi sadece anlatmıyor, onu adeta yaşıyor. Stajyer olarak başladığı Serinletici kariyerini, teknoloji editörü olarak tam gaz sürdürüyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.