Dev kamera bölümü ile Xiaomi 12 Ultra’nın tasarımı netleşti

Devasa kamera ünitesi ile gelmesi beklenen Xiaomi 12 Ultra’nın yeni görüntüleri sızdırıldı. Amiral gemisi akıllı telefonun Snapdragon 8 Gen 1 Plus tabanlı ilk cihaz olacağı söyleniyor.

Merakla beklenen Xiaomi 12 Ultra hakkında yeni detaylar internete düştü. Amiral gemisi akıllı telefonun arka panelini gösteren görüntüler yayınlandı. Çinli kaynaklar tarafından sızdırılan render’lar cihazın tasarımına yönelik önceki söylentileri doğruluyor.

Xiaomi 12 Ultra'nın tasarımı netleşti: Yeni görüntüleri sızdı

Görüntülere bakılırsa, Xiaomi 12 Ultra yuvarlak formda devasa bir kamera ünitesiyle gelecek. Şirket bu kez cihazın arka panelinde bir ekrana yer vermemiş. Muhtemelen üretici Xiaomi 11 Ultra’daki deneysel çözümün yeterince etkili olmadığını düşündü.

Teknik özellikler konusunda da bazı ayrıntılar var. Xiaomi 12 Ultra’nın Snapdragon 8 Gen 1 Plus platformunu temel alan ilk cihaz olarak çıkış yapacağı söyleniyor. Ayrıca kamera sistemi için Leica iddiaları vardı ancak görüntülerde buna dair bir işaret yok.

Xiaomi 12 Ultra'nın tasarımı netleşti: Yeni görüntüleri sızdı

Xiaomi 12 Ultra için konuşulanlar arasında QHD+ çözünürlüğe sahip 120 Hz AMOLED ekran

doxycyclin 50 kaufen

, 16 GB’a kadar RAM, 512 GB’a kadar depolama alanı ve 120W ya da 150W hızlı şarj destekli 5.000 mAh pil yer alıyor. Akıllı telefonun tanıtım tarihi ve diğer özellikleri ise henüz belli değil.

https://www.donanimhaber.com/xiaomi-12-ultra-nin-tasarimi-netlesti-yeni-goruntuleri-sizdi--145920