‘Hızlı ve Öfkeli 8, Yeni Bir Üçlemenin Başlangıcı Olacak’

Share

Sinemanın en uzun serilerinden biri olan Hızlı ve Öfkeli yakında serinin sekizinci halkasıyla izleyici karşısına çıkacak. Hepimiz bu yapımı merakla beklerken Vin Diesel serinin geleceğine dair ilgi uyandıran açıklamalarda bulundu.

27 – 30 Mart tarihleri arasında Las Vegas’ta gerçekleşen CinemaCon merakla beklenen birçok yapımın ekiplerini bir araya getirdi. Hızlı ve Öfkeli serisinin oyuncuları da bu vesileyle izleyicilerle buluştu. Vin Diesel‘in ilgi çeken açıklamaları da burada gerçekleşti. Sevilen oyuncu izleyicilerin seriye bu kadar ilgi göstermelerinden çok mutlu olduklarını, bu sevginin onları motive ettiğini söyledi. Serinin en iyi filmi olarak gördüğü Hızlı ve Öfkeli 8’in yeni bir üçlemenin başlangıcı olduğunu, zamanında Kurt Russell gibi birçok oyuncunun bu üçleme için özel olarak seçildiğini dile getirdi. Kısacası Hızlı ve Öfkeli serisi en az iki yeni filmle daha karşımıza çıkacak. Bu üç film hikaye açısından birbiriyle bağlantılı olacak.

Sekizinci film olan The Fate of the Furious’ın başrollerinde Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Dwayne Johnson yer alıyor. Onlara Tyrese Gibson, Chris Bridges, Lucas Black, Scott Eastwood, Kurt Russell, Jason Statham, Charlize Theron ve Helen Mirren gibi ünlü ve tecrübeli oyuncular eşlik ediyor. Türkçe ismi Hızlı ve Öfkeli 8 olan filmin 14 Nisan‘da vizyona girmesi bekleniyor.

ComicBook, Log

Ali Bardakçı

Gaziantep Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü'nü bitiren Ali, iş yaşamını aynı şehirde sürdürüyor. 19. yüzyıl sanat akımları üzerine hobi amaçlı çalışmaları bulunan Ali, Serinletici'de gündemi her alanda takip etmeyi hedefliyor.

You may also like...