Samsung Galaxy A23 5G, Android 14 güncellemesi yayınlandı

Share

Teknoloji devi Samsung, güncelleme politikası ve hızlı dağıtımıyla dikkat çekmeye devam ediyor. Şirket, şimdi de giriş ve orta seviye akıllı telefonları için Android 14 güncellemesini yayınlamaya başladı. Bu kapsamda Galaxy A23 5G modeli de güncelleme alan cihazlar arasına katıldı.

Samsung, geçtiğimiz haftalarda üst seviye modelleri için One UI 6 güncellemesini dağıtarak bu alandaki başarısını pekiştirmişti. Şimdi ise giriş seviyesinde yer alan Galaxy A23 5G modeline Android 14 tabanlı One UI 6 güncellemesini sunmaya başladı. A236BXXU4DWKA sürüm numarasına sahip olan güncelleme, Kasım 2023 güvenlik yamasını içeriyor ve başta Avrupa olmak üzere belirli bölgelerde dağıtılmaya başlandı. Güncellemenin önümüzdeki haftalarda küresel çapta genişlemesi bekleniyor.

Yenilenen güncelleme ile Galaxy A23 5G kullanıcıları bir dizi yeniliğe kavuşacak. Görsel açıdan güncellenmiş hızlı panele, yeni medya kontrolcüsüne, yapay zeka destekli gelişmiş kamera ve galeri özelliklerine, yeniden tasarlanmış bildirim çubuğuna, daha hızlı ve güvenilir arama çubuğuna erişim sağlanacak. Android 14, Galaxy A23 5G için sunulan son sürüm güncellemesi olacak ancak cihazın gelecek aylarda One UI 6.1 güncellemesini alması bekleniyor. Bu güncellemeyle birlikte daha fazla özellik ve performans iyileştirmeleri kullanıcılara sunulacak.

Mesnet Önal

Bir gün hayatta yaptığı veri analizlerinden sıkılan Mesnet, verinin kendisini yaratma macerasıyla çıktı yola. Önündeki engelleri her aşışında eski iş arkadaşlarına daha çok iş çıkartarak...

You may also like...