Google Fotoğraflar Artık Sınırsız Yedekleme Alanı Sunuyor

I/O 2015 etkinliğinde Google, yeni ve bireysel fotoğraflar uygulamasını tanıttı.

google-photos

Google Photos (Google Fotoğraflar) uygulaması ile teknoloji devi size fotoğraf ve video’larınız için sınırsız depolama alanı sunmaya başladı.

Android, iOS ve web üzerinden kullanılabilen Google Fotoğraflar, 16 megapixel’e kadar ve maksimum 1080p video’larınızı sınırsız olarak depolayıp, onlara tüm cihazlarınızdan erişim imkanı sağlıyor.

IMG_0144

Bu oranların üzerindeki medyalarınız ise, Google’ın ücretsiz olarak sunduğu 15 GB’tan düşmek kaydıyla sisteme aktarılabiliyor.

İşte yeni Google Photos’un tanıtım filmi:

Google Photos’u ücretsiz olarak App Store veya Google Play’den cihazlarınıza indirebilirsiniz.

Paylaşın!Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Tolga Erbak

1986 yılında Kırklareli’de doğan Tolga Erbak, ilk ve orta öğretimini aynı şehrin Lüleburgaz ilçesinde tamamladı. Eğitim yaşamına İstanbul Kültür Üniversitesi’nde işletme okuyarak devam eden Tolga, üniversite yaşamının ardından İngiltere’de dil eğitimini tamamladı. Bu süre zarfında online dergi EDergim’in genel yayın yönetmenliği, yabancı film/diziler için altyazı çevirileri ve çeşitli dergi & sitelere Formula 1 haber çevirileri yapıp köşe yazıları yazan Tolga, aynı zamanda Türkiye’de önemli yer tutan sözlük sitelerinden Limon Sözlük’ün de kurucusu. Tolga Erbak’ın 2010 yılında başladığı ilk romanı Gidecek Var, yaklaşık 1,5 yılda tamamlandı ve 2012′nin Aralık ayında, Cinius Yayınları’ndan çıktı. 2015 yılında Beykent Üniversitesi İşletme Yönetimi (MBA) bölümünde yüksek lisansını tamamlayan Tolga, yine 2015’te, internet kullanıcılarının değişen beklentileri çerçevesinde Limon Sözlük’ü yeniden konumlandırarak aktüel haber-eğlence sitesi Serinletici'nin kurulmasına öncülük etti ve halen Serinletici'nin genel yayın yönetmenliği konumunda yer alıyor. | tolga.erbak@serinletici.com

İlgili Yazılar: