Game of Thrones’un Yeni Posterleri Yayınlandı!

Günümüzün en popüler dizilerinden olan Game of Thrones, 24 Nisan’da yayınlanacak 6. sezonundan yeni posterler yayınladı. İşte Game of Thrones izleyenlerini şaşırtacak yeni posterler.

Game of Thrones'un Yeni Posterleri Yayınlandı!

Milyonlarca hayranıyla dünyanın en çok izlenen dizilerinden olan Game of Thrones, 6. Sezon öncesi heyecanı son derece yüksek tutmak istiyor. Geçtiğimiz günlerde 6. sezona dair ilk fragmanı yayınlanan Game of Thrones dizisi için yeni posterler yayınlandı.

Dizinin 6. sezonuna ilişkin oldukça karanlık bir fragman yayınlanırken Twitter üzerinden paylaşılan görseller ise yeni sezonun soru işaretleri ile beraber geleceğini kanıtlıyor.

Yayınlanan yeni posterlerde House of Black and White’daki yüzler tek tek sergilenirken, Sansa Stark, Deanerys Targeryen ve Tyrion Lannister gibi hayatta olan isimlerle beraber ölen karakterlerin bir arada gösterilmesi ise kafaları karıştırmaya yetiyor.

16-02/26/2502162332216-1.jpg

Ayrıca paylaşılan posterlerde Nymeria Sand, Oberyn Martell, Jon Snow, Daenerys Targaryen, Melisandre ve Daario Naharis gibi isimleri de görüyoruz.

6. Sezon hakkında pek bir ipucu vermeyen yeni posterlerle yapımcıların “Jon Snow öldü mü, yaşıyor mu?” sorularını gündemde tutmak için çabaladıkları ise inkar edilmez bir gerçek.

Jon Snow posterinde dikkat çeken bir diğer detay ise yayınlanan ilk posterde yer alan kan lekelerinin temizlenmiş fakat iyileşmemiş olması.

Bilinmezlerle dolu olan Game of Thrones’un 6. sezonu ise 24 Nisan 2016 tarihinde ekranlarda olacak.

Shiftdelete

Paylaşın!Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Deniz Çalışkan

[Serinletici'den ayrıldı] İstanbul Aydın Üniversitesi Gazetecilik Bölümü’nden mezun olan Deniz, profesyonel öğrenimini yerel gazetelerde sürdürmeye devam ediyor. Kitap ve müziksiz bir hayatı kabul etmeyen Deniz için kitaplardan uyarlanan filmler özenle kaçılması gereken aktiviteler arasında yer alıyor. Serinletici'de iletişim sorumluluğu kapsamında sitenin sosyal medya ve WhatsApp gibi hesaplarını koordine eden Deniz, aynı zamanda Serinletici haber bölümünde çalışıyor. denizc@serinletici.com

İlgili Yazılar: