İş İçin Android

Google, Android kullanıcıları için yeni bir kullanım alanı sağlayacak olan Android for Work yani iş için Android çözümünü tanıttı.

Temel olarak kendi tablet veya telefonunu iş yerinde kullanmaya yönelik farklı bir profil oluşturulmasına izin veren sistem, akıllı telefon veya tabletteki kişisel ve iş bilgileri bölümlerini ayrı olarak ve verileri birbirlerine karışmadan yönetebiliyor.

Android 5.0 Lollipop için geçerli olan Android for Work, işletim sisteminin daha eski sürümleri olan Ice Cream Sandwich ve Kitkat için de yüklenebilecek.

Android for Work uygulaması Google’ın mobil yönetim çözümünü kullanan ortakları için Play Store’dan indirilebilecek.

Kaynak: GSM Arena

Paylaşın!Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Selim Kamitoğlu

[Serinletici'den ayrıldı] İç mimar Selim Kamitoğlu'nun tasarım anlayışı ve neyin nasıl görüneceğine dair doğal içgüdüleri onu işinde olduğu gibi hayatın diğer alanlarında da yalnız bırakmıyor. Yaşantısını İstanbul’da sürdüren Selim, Serinletici ile beraber aile şirketinde yönetici olarak çalışıyor. Aynı zamanda LGBTİ aktivisti de olan Selim, hayatın her alanında sosyal eşitliğe inanmayı sürdürüyor.| selim.kamitoglu@serinletici.com

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.