CSI, 15 Sezonun Ardından Film İle Veda Ediyor

Hakkında kısa bir 16. sezonla mı yoksa TV filmi ile mi veda edeceği uzun süredir konuşulan CBS’in efsane dizisi CSI: Crime Scene Investigation’ın sonu belli oldu.

csi-main2

15 yıllık yayın hayatının ardından CSI, 27 Eylül 2015’te iki saatlik bir televizyon filmi ile ekranlara veda edecek.

Filmde dizinin orijinal karakterlerinden William Petersen’in canlandırdığı Gil Grissom ve Marg Helgenberger’in hayat verdiği Catherine Willows da yer alacak.

Bununla beraber son sezonlarda ekibin başına geçen Ted Danson’ın canlandırdığı Diebenkorn “D.B.” Russell karakteri de, CSI’ın son spin-off’u CSI: Cyber kadrosuna katıldı.

CSI, 15. sezonunun sadece 18 bölümden oluşması ve orijinal cast’tan kalan son isimlerden olan Nick Stokes karakterini canlandıran George Eads’in ayrılık kararı ile artık yolun sonuna geldiğinin işaretlerini bir süredir verir hale gelmişti.

CSI’ın eski spin-off’ları CSI: Miami ve CSI: NY ise geçtiğimiz yıllarda seri finallerini yapmıştı.

Paylaşın!Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Tolga Erbak

1986 yılında Kırklareli’de doğan Tolga Erbak, ilk ve orta öğretimini aynı şehrin Lüleburgaz ilçesinde tamamladı. Eğitim yaşamına İstanbul Kültür Üniversitesi’nde işletme okuyarak devam eden Tolga, üniversite yaşamının ardından İngiltere’de dil eğitimini tamamladı. Bu süre zarfında online dergi EDergim’in genel yayın yönetmenliği, yabancı film/diziler için altyazı çevirileri ve çeşitli dergi & sitelere Formula 1 haber çevirileri yapıp köşe yazıları yazan Tolga, aynı zamanda Türkiye’de önemli yer tutan sözlük sitelerinden Limon Sözlük’ün de kurucusu. Tolga Erbak’ın 2010 yılında başladığı ilk romanı Gidecek Var, yaklaşık 1,5 yılda tamamlandı ve 2012′nin Aralık ayında, Cinius Yayınları’ndan çıktı. 2015 yılında Beykent Üniversitesi İşletme Yönetimi (MBA) bölümünde yüksek lisansını tamamlayan Tolga, yine 2015’te, internet kullanıcılarının değişen beklentileri çerçevesinde Limon Sözlük’ü yeniden konumlandırarak aktüel haber-eğlence sitesi Serinletici'nin kurulmasına öncülük etti ve halen Serinletici'nin genel yayın yönetmenliği konumunda yer alıyor. | tolga.erbak@serinletici.com

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.