Profesyonel ‘Stalker’ Olmak

‘Stalker’lıktan vazgeçemeyenler; daha profesyonel olmanın vakti geldi! Sosyal medyanın hayatlarımızdaki önemini ve onları ne kadar kullandığımızı anlatmamıza gerek yok. Sosyal medyayı bu kadar çok kullanmamızın sebeplerinden birisi de kimseye söylemeden ‘stalk’ yapabiliyor olmamız.

İtiraf edelim hepimiz sevgililerimizin eski sevgililerine, kendi eski sevgililerimize ya da o gıcık olduğumuz insanların Instagram’larına bakıyoruz. İlk itirafımızı sindirdiysek ikincisi geliyor; yanlışlıkla aylar önceki fotoğrafı beğenmek! İşte bu tüm ‘stalker’ların ortak korkusu, çünkü hiçbir açıklama sizi aklamayacak. Şimdi sıkı durun çünkü artık çok daha profesyonel bir seviyede ‘stalker’ olabilirsiniz. Nasıl mı? Instasnoop adlı yeni uygulama sayesinde!

Instasnoop Ne İşe Yarar?

Bu uygulama sayesinde hiçbir fotoğrafı beğenemiyorsunuz; evet evet isteseniz bile beğenemiyorsunuz! Böylece eski sevgilinizin yeni sevgilisinin fotoğrafını yanlışlıkla beğendiğiniz için Instagram’ınızı kapatmanıza ya da ülke değiştirmenize gerek kalmayacak. Instagram’ın en şikayet edilen özelliği bu yeni uygulama sayesinde tarih oluyor; artık fotoğraflara zoom yapabileceksiniz.

Sıkı durun Instasnoop’un en iyi özelliği geliyor; Snooplist! ‘O da ne?’ diyenler için gizlice takip edebileceğiniz insanların listesi desek? Yani istediğiniz kişiyi takip edebileceksiniz ama onların bundan haberi olmayacak. Instasnoop ‘stalker’lığı profesyonel bir seviyeye taşımaya kendini adamış bir uygulama.

Tebrik ederiz; artık gerçek bir ‘stalker’ oldunuz! Arada sırada gizlice eskilerin ya da gıcık olduğunuz insanların hayatında neler olup bitiyor bakmakta hiçbir sıkıntı olmasa da çok abartmamanızı kesinlikle tavsiye ederiz.

Kaynak: elle.com

Paylaşın!Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Neval Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümünü bitiren Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması’nda, İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Okuldan mezun olan Neval, medya sektöründe çalışmaya devam ederken Serinletici'de Yazı İşleri Müdürlüğü görevini de başarıyla yürütüyor. Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor. | neval.kurtulmus@serinletici.com

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.