Adele’den Yeni Single: Send My Love

Adele inanılmaz bir başarı yakaladığı son albümü 25’ten 3. single olarak Send My Love (To Your New Lover)’ı seçti. Pazartesi günü dijital müzik platformlarında yayımlanan şarkının klibinin de yolda olduğu açıklandı.

Max Martin & Shellback’in Adele ile beraber yazıp prodüktörlüğünü yaptığı şarkının klibi, 23 Mayıs’ta düzenlenecek olan Billboard Müzik Ödülleri’nde ilk kez yayımlanacak. Londra’da çekilen klibin yönetmeni ise Muse ve Yeah Yeah Yeahs ile çalışan Patrick Daughters.

Adele, Hello’dan sonraki ilk resmi klibi Send My Love (To Your New Lover)’dan tadımlık bir parçayı da Pazartesi günü Twitter’dan paylaştı.

Karnaval

Paylaşın!Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Neval Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümünü bitiren Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması’nda, İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Okuldan mezun olan Neval, medya sektöründe çalışmaya devam ederken Serinletici'de Yazı İşleri Müdürlüğü görevini de başarıyla yürütüyor. Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor. | neval.kurtulmus@serinletici.com

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.