Sokak Hayvanlarına Battaniyeli Koruma

İstanbul Bakırköy’de bir alışveriş merkezinin girişi kar yağışı ve soğuk hava nedeniyle üşüyen hayvanlar için sıcak bir yuva haline geldi.

İstanbul’da devam eden soğuk ve karlı hava sokak hayvanlarını da etkiledi.

Soğuk hava nedeniyle üşüyen sokak hayvanları için birçok hayvansever seferber oldu.

Bakırköy’de bulunan bir AVM’nin önünde ise soğuk havada insanın içini ısıtan görüntüler yaşandı.

Kentte etkili olan olumsuz hava koşullarında yaşam mücadelesi veren sokak hayvanlarına yardım için harekete geçen hayvanseverler, Ataköy’deki bir alışveriş merkezinin girişine, battaniye ve mama bıraktı.

Alışveriş merkezinin girişi, kar yağışı ve soğuk hava nedeniyle üşüyen hayvanlar için sıcak bir yuva haline geldi.

Vatandaşlar sokak köpeklerinin üzerine battaniye örterken yanlarına da mama koydu.

Battaniyelerin üstüne yatıp bırakılan mamalarla karınlarını doyuran sokak hayvanları, olumsuz hava koşullarından korunmaya çalıştı.

NTV, AA

Paylaşın!Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Merve Deniz

Serinletici'ye ismini veren serinletici ve viral içerik editörlüğü yapan Merve Deniz, İzmir Ekonomi Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu. Serinletici'de haber çevirilerine de yardımcı olan Merve’nin en büyük hobisi fotoğrafçılık. Geleceğe yönelik fotoğrafçılık hedefleri arasında fortfolyosunu online bir sergiye dönüştürmek de var. Kendisini tanımlamada -fotoğrafçılıktan bile önce- ilk kelime olarak “kedisever”i seçen Merve, halen İzmir’de yaşıyor. | merve.deniz@serinletici.com

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.