Kült Dizi ‘Will & Grace’ Ekranlara Dönüyor!

Şu sıralar hayatımızın yüzümüze gülücük konduran nadir kısımlarından olan ve günümüz gündeminin de ortasına yerleşen 90’lar nostaljisi yeni yılın ilk hediyesini vermeye hazır. Hazırsanız söylüyoruz, 1998’de başlayıp, 2006’da final yapan ‘Will&Grace’ dizisi de ekranlara geri dönüyor!

Will__Grace_Reunion

‘Bizim Ev’, ‘Gilmore Girls’ ‘Boy Meets World’ ve ‘The X Files’ gibi, 90’ların favori dizilerinin televizyona döndüğü şu günlerde bu haber de, bizi çok sevindirdi! Özellikle Karen ve Jack’in akıllı telefonlar ve tabletlerin havada uçuştuğu günümüz teknolojisine nasıl ayak uydurduğunu çok merak ediyoruz.

Ancak söylenene göre dizi tam bir sezon olarak geri dönmeyecek; şimdilik, NBC kanalının sipariş ettiği sadece 10 yeni bölüm var.

Finalinden tam 11 yıl sonra televizyon ekranına geri dönecek dizinin yeni bölümlerinin çekimlerine kısa süre sonra başlanacak. Grace’in annesini oynayan ve geçtiğimiz hafta hayatını kaybeden usta oyuncu Debbie Reynolds haricinde tam kadro dönecek dizi, önümüzdeki Temmuz’da yayınlanmaya başlayacak.

Kanalın böyle bir istekte bulunma sebebinin de, ekibin Amerikan Başkanlık seçimleri öncesinde karakterleriyle hazırladığı skeçin çok iyi bir geri dönüş alması olduğu söylenenler arasında.

Elle