Kült Dizi ‘Will & Grace’ Ekranlara Dönüyor!

Şu sıralar hayatımızın yüzümüze gülücük konduran nadir kısımlarından olan ve günümüz gündeminin de ortasına yerleşen 90’lar nostaljisi yeni yılın ilk hediyesini vermeye hazır. Hazırsanız söylüyoruz, 1998’de başlayıp, 2006’da final yapan ‘Will&Grace’ dizisi de ekranlara geri dönüyor!

Will__Grace_Reunion

‘Bizim Ev’, ‘Gilmore Girls’ ‘Boy Meets World’ ve ‘The X Files’ gibi, 90’ların favori dizilerinin televizyona döndüğü şu günlerde bu haber de, bizi çok sevindirdi! Özellikle Karen ve Jack’in akıllı telefonlar ve tabletlerin havada uçuştuğu günümüz teknolojisine nasıl ayak uydurduğunu çok merak ediyoruz.

Ancak söylenene göre dizi tam bir sezon olarak geri dönmeyecek; şimdilik, NBC kanalının sipariş ettiği sadece 10 yeni bölüm var.

Finalinden tam 11 yıl sonra televizyon ekranına geri dönecek dizinin yeni bölümlerinin çekimlerine kısa süre sonra başlanacak. Grace’in annesini oynayan ve geçtiğimiz hafta hayatını kaybeden usta oyuncu Debbie Reynolds haricinde tam kadro dönecek dizi, önümüzdeki Temmuz’da yayınlanmaya başlayacak.

Kanalın böyle bir istekte bulunma sebebinin de, ekibin Amerikan Başkanlık seçimleri öncesinde karakterleriyle hazırladığı skeçin çok iyi bir geri dönüş alması olduğu söylenenler arasında.

Elle

Paylaşın!Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Neval Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümünü bitiren Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması’nda, İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Okuldan mezun olan Neval, medya sektöründe çalışmaya devam ederken Serinletici'de Yazı İşleri Müdürlüğü görevini de başarıyla yürütüyor. Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor. | neval.kurtulmus@serinletici.com

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.