‘Frank’ten Önceki Amy Winehouse

Charles Moriarty, Amy Winehouse’un daha önce yayınlanmamış fotoğraflarını “Before Frank” isimli kitabında topladı.

a1b6cc8e

Amy Winehouse’un ilk albümü olan Frank’in albüm kapağını çeken Charles Moriarty, Before Frank adını verdiği kitapta Amy’nin fotoğraflarını topluyor. 144 sayfalık kitapta Oscar Ödüllü “Amy”nin yönetmeni Asif Kapadia’nın önsözü de yer alıyor.

Charles Moriarty’nin orijinal ve çoğunlukla görülmemiş olan 50 fotoğrafından oluşan bu kitap, bize Amy Winehouse’un sağlıklı dönemlerini de gösteriyor.

Çalışmanın Instagram, Facebook ve Twitter hesaplarında da paylaşımlar yapılıyor.

Kitabı satın almak isteyenler için internet sitesinden satışı mevcut. Dileyenler imzalı kitap da sipariş edebilme şansına sahip.

Sınırlı sayıda üretilen kitabın yanı sıra internet sitesinde basılı olarak satılan fotoğraflar da bulunuyor.

bigumigu

Paylaşın!Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Neval Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümü mezunu olan Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Neval, kamu sektöründe çalışırken bir yandan da Serinletici'de yaratıcı yönetmenlik görevini layıkıyla yürütüyor. Yaklaşık üç yıl önce Serinletici Sinema Kulübü'nü kuran Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor. Bu yazıları yazarken hem yaşıyor hem de bir hayli eğleniyor. | neval.kurtulmus@serinletici.com

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.