Game of Thrones, Kit Harington Yüzünden Gecikecek

Game of Thrones‘un yedinci sezon finalini izlediğimizden beri hepimiz aynı şeyi merak ediyoruz: Dizinin son sezonu ne zaman ekrana gelecek? Şimdiye kadar yapılan haberler hep sekizinci sezonun gecikeceği yönündeydi. Bunun nedenlerinden birinin Jon Snow’a hayat veren Kit Harington olduğu anlaşıldı.

Game of Thrones sayesinde büyük üne kavuşan Kit Harington gerçek hayatta rol arkadaşı Rose Leslie ile birliktelik yaşıyor. Ünlü çift geçtiğimiz haftalarda resmen nişanladı. Böylece ilişkilerinin evlilik aşamasına doğru ilerlediği anlaşılmış oldu. Tüm bu gelişmeler magazin basınında büyük ilgi görüyor. Ancak görünen o ki ilişkinin magazinsel değeri dışında bir de Game of Thrones’un çekimlerine de etkisi olacak.

Sekizinci sezonda önemli bir rolu olan Kit Harington geçtiğimiz günlerde The Jonathan Ross Show’a konuk oldu. Onun bu programdaki açıklamaları sayesinde düğün planlarının Game of Thrones’un çekimlerine etki edeceği anlaşıldı. Ünlü oyuncu dizinin yapımcılarıyla görüştüğünü ve onlara evleneceğini bildirdiğini dile getirdi. Ardından tüm ekibi düğüne davet ettiğini, bu durumun da çekimlere bir süre tamamen ara verilmesi anlamına geldiğini ifade etti. Hazırlıklar, düğün ve balayı süreci derken sekizinci sezonun çekimleri istenen hızda gerçekleştirilemeyecek. Özetle Game of Thrones’un sekizinci sezonunu anca 2019’da izleyebileceği gibi görünüyor.

Log

Paylaşın!Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Tolga Erbak

1986 yılında Kırklareli’de doğan Tolga Erbak, ilk ve orta öğretimini aynı şehrin Lüleburgaz ilçesinde tamamladı. Eğitim yaşamına İstanbul Kültür Üniversitesi’nde işletme okuyarak devam eden Tolga, üniversite yaşamının ardından İngiltere’de dil eğitimini tamamladı. Bu süre zarfında online dergi EDergim’in genel yayın yönetmenliği, yabancı film/diziler için altyazı çevirileri ve çeşitli dergi & sitelere Formula 1 haber çevirileri yapıp köşe yazıları yazan Tolga, aynı zamanda Türkiye’de önemli yer tutan sözlük sitelerinden Limon Sözlük’ün de kurucusu. Tolga Erbak’ın 2010 yılında başladığı ilk romanı Gidecek Var, yaklaşık 1,5 yılda tamamlandı ve 2012′nin Aralık ayında, Cinius Yayınları’ndan çıktı. 2015 yılında Beykent Üniversitesi İşletme Yönetimi (MBA) bölümünde yüksek lisansını tamamlayan Tolga, yine 2015’te, internet kullanıcılarının değişen beklentileri çerçevesinde Limon Sözlük’ü yeniden konumlandırarak aktüel haber-eğlence sitesi Serinletici'nin kurulmasına öncülük etti ve halen Serinletici'nin genel yayın yönetmenliği konumunda yer alıyor. | tolga.erbak@serinletici.com

You may also like...