Ünlü oyuncu Brad Pitt, zincirleme kazaya karıştı

Ünlü aktör Brad Pitt, zincirleme kazaya neden oldu. Ünlü oyuncu, önünde seyreden bir otomobile çarptı. Brad Pitt’in arkadan çaptığı otomobil de önünde seyreden araca çaptı. Maddi hasarlı kazada yaralanan olmadı.

Kaza, ABD’nin Kaliforniya eyaletine bağlı Los Angeles kentinde meydana geldi. Brad Pitt bir araca arkadan çarptı.

Ouch: Brad Pitt was involved in a minor three car fender bender on Monday

Ardından 54 yaşındaki ünlü aktörün çarptığı araç da önünde seyreden bir başka otomobile çarptı. Ufak çaplı kazada yaralanan olmazken Brad Pitt’in kaza tutanaklarıyla ilgilendiği anlar objektiflere yansıdı.

Buff: Brad shook hands with the muscular fellow

Maddi hasarlı kazada, sürücüler gerekli işlemleri yaptıktan sonra ünlü aktörle tokalaşarak olay yerinden yerinden ayrıldı.

Everything is alright: His car still seemed to be in good shape

T24

Paylaşın!Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Merve Deniz

Serinletici'ye ismini veren serinletici ve viral içerik editörlüğü yapan Merve Deniz, İzmir Ekonomi Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu. Serinletici'de haber çevirilerine de yardımcı olan Merve’nin en büyük hobisi fotoğrafçılık. Geleceğe yönelik fotoğrafçılık hedefleri arasında fortfolyosunu online bir sergiye dönüştürmek de var. Kendisini tanımlamada -fotoğrafçılıktan bile önce- ilk kelime olarak “kedisever”i seçen Merve, halen İzmir’de yaşıyor. | merve.deniz@serinletici.com

You may also like...