Sylvester Stallone öldü mü?

Dünya sinemasının en başarılı aktörleri arasında yer alan unutulmaz Rocky Balboa ve Rambo karakterlerinin yaratıcısı Sylvester Stallone’un hayatını kaybettiği dedikoduları sinamaseverleri derinden sarstı.

Daha önce ünlü isimler hakkında “öldü” söylentileri çıkaran fan sayfalarından birinin bu söylentiye sebep olduğu düşünülmekte… Henüz Sylvester Stallone bir açıklama yapmadı.

Rocky’nin hikayesine devam eden Creed’in çekimleri devam ederken, sosyal medyadan yayılan bu haber ortalığı bir anda karıştırdı.

Facebook’ta ortaya atılan bu iddianın ardından Stallone cephesinden henüz bir açıklama gelmedi.

SOSYAL MEDYA BALONU MU?

Bu haber sinemaseverleri çok üzerken, söylentinin kaynağının birtakım fan sayfaları olduğu tespit edildi. Zaman zaman takipçi kazanmak için yapılan bu tarz haberler, çoğunlukla sahte (fake) çıkıyor.

Posta

Paylaşın!Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Ali Bardakçı

Gaziantep Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü'nü bitiren Ali, iş yaşamını aynı şehirde sürdürüyor. 19. yüzyıl sanat akımları üzerine hobi amaçlı çalışmaları bulunan Ali, Serinletici'de gündemi her alanda takip etmeyi hedefliyor. | ali.bardakci@serinletici.com

You may also like...