Close

Kızı Meghan Markle’ın düğününe geçirdiği kalp ameliyatı nedeniyle katılamayan Thomas Markle “Bebeğim çok güzel görünüyor ve çok mutlu görünüyor” mesajını paylaştı.

Yılın düğününe rahatsızlığı dolayısıyla katılamayan Amerikalı Aktris Meghan Markle’ın babası Thomas Markle, “Bebeğim çok güzel görünüyor ve çok mutlu görünüyor. Keşke orada olsaydım” şeklinde açıklama yaptı.

MERAKLA BEKLENEN DÜĞÜN SONUNDA GERÇEKLEŞTİ

İngiltere’de merakla beklenen düğünde Prens Harry ve Amerikalı aktris Meghan Markle, Windsor’daki St George Şapeli’nde dünya evine girdi.

MARKLE’IN BABASI GEÇİRDİĞİ KALP AMELİYATI YÜZÜNDEN DÜĞÜNE KATILAMADI

Meghan Markle, babası Thomas Markle’ın geçirdiği kalp ameliyatı nedeniyle düğüne katılamayacağını duyurmuştu. 73 yaşında olan Thomas’ın geçirdiği kalp ameliyatı nedeniyle Meksika’da bir hastanede tedavi gördüğü belirtildi.

“BEBEĞİM ÇOK GÜZEL GÖRÜNÜYOR VE ÇOK MUTLU”

Düğüne katılamayan Thomas Markle, “Bebeğim çok güzel görünüyor ve çok mutlu görünüyor. Keşke orada olsaydım. Mutluluklar ve sevgiler diliyorum” şeklinde açıklama yaptı.

Super Haber

Bu yazıyı paylaşmak ister misiniz?
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email

Merve Deniz

Serinletici'ye ismini veren serinletici ve viral içerik editörlüğü yapan Merve Deniz, İzmir Ekonomi Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu. Serinletici'de haber çevirilerine de yardımcı olan Merve’nin en büyük hobisi fotoğrafçılık. Geleceğe yönelik fotoğrafçılık hedefleri arasında fortfolyosunu online bir sergiye dönüştürmek de var. Kendisini tanımlamada -fotoğrafçılıktan bile önce- ilk kelime olarak “kedisever”i seçen Merve, halen İzmir’de yaşıyor. | merve.deniz@serinletici.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.