Close

‘Margot Robbie aklımı başımdan aldı’

Avustralyalı aktris Margot Robbie (28) ile Oscar ödüllü oyuncu Leonardo DiCaprio (44), 2013 yapımı ‘Para Avcısı’ filminde evli bir çifti oynamıştı. Bu yıl Quentin Tarantino’nun ‘Bir Zamanlar Hollywood’da’ filminde başrolü paylaşan ikilinin uyumları takdir topluyor.

Leonardo DiCaprio, son röportajında rol arkadaşı Margot Robbie’yi yere göğe sığdıramadı. “İlk filmimizde yüzüme 3 kez bardak attığı bir sahnemiz vardı. O gün oyunculuk yeteneğiyle aklımı başımdan almıştı” dedi.

Robbie ve DiCaprio, özel hayatlarında da yakıştırılıyor. Ancak Robbie, 3 yıldır evli. DiCaprio da 2 yıldır Arjantinli model Camila Morrone ile birlikte.

Cosmopolitan

Neval Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümü mezunu olan Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Neval, kamu sektöründe çalışırken bir yandan da Serinletici'de yaratıcı yönetmenlik görevini layıkıyla yürütüyor. Yaklaşık üç yıl önce Serinletici Sinema Kulübü'nü kuran Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor. Bu yazıları yazarken hem yaşıyor hem de bir hayli eğleniyor. | neval.kurtulmus@serinletici.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.