Close

Yüksek modanın sporla buluşması: #Pradaforadidas

Duyduk duymadık demeyin, yılın en çok konuşulan iş birliklerinden #Pradaforadidas yolda! Yüksek modanın sporla buluşması ilk değil ama buluşan Prada olunca çok başka!

Haftalardır moda kulislerinde yankılanan ittifak haberleri İtalyan moda evinin resmi duyurusundan da anlaşılacağı üzere uzun soluklu bir iş birliğini işaret ediyor.

İnovasyon, teknoloji ve miras gibi başlıkları ziyadesiyle önemseyen Prada ve Adidas, Prada for Adidas projesiyle zamansız ikonların yeniden tasarımı için yenilikçi fikirlerle çok yakında karşımızda olacak. Koleksiyon belli ki yalnızca sneaker’larla sınırlı kalmayacak.

Prada’nın yelken sporuna verdiği destek ve America’s Cup isimli yelken yarışlarına sunduğu sponsorluğu ipucu olarak kullanırsak, Aralık’ta satışa çıkması planlanan ilk tasarımların yelken sporuyla ilgili olduğunu var sayabiliriz. Ayrıntılar için takipte kalın!

Vogue

Bu yazıyı paylaşmak ister misiniz?
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email

Neval Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümü mezunu olan Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.