Close

Cuma gününden itibaren sıcaklıklar azalarak mevsim normallerine gelecek

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, Türkiye’nin 22 Kasım Cuma ve 25 Kasım Pazartesi günleri Orta Akdeniz üzerinden gelen yağışlı havanın etkisine gireceği tahmin ediliyor.

Ülke genelinde uzun süredir mevsim normallerinin üzerinde seyreden hava sıcaklıklarının, bu yağışlı havanın etkisiyle, cuma gününden itibaren azalarak mevsim normallerine düşmesi bekleniyor.

cuma ve cumartesi günleri Marmara, Ege ve Batı Akdeniz bölgelerinde görülecek yağışların pazar günü etkisini kaybetmesi bekleniyor.

Açıklamada, pazartesi gününden itibaren ise Orta Akdeniz üzerinden gelecek alçak basınç merkezi ve cephe sistemlerinin etkisiyle Türkiye’nin yeni bir yağışlı sistemin etkisine gireceği ve bu yağışların ülkenin büyük bir bölümünde görüleceği kaydediliyor.

T24

Bu yazıyı paylaşmak ister misiniz?
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email

Sinem Bekler

Çeşitli gazetelerde muhabir olarak çalışan Sinem, yayıncılığın geleceğini online medyada görmesiyle son dönemdeki çalışmalarını bu yöne kaydırmaktan bir an bile kuşku duymadı. İşletme Bölümü mezunu olan Sinem, kültür sanat dünyasıyla da yakından ilgileniyor ve kendini tam bir başak kadını olarak nitelendiriyor. | sinem.bekler@serinletici.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.