Close

Apple Watch ile uzun süredir akıllı saat pazarının lideri olan Apple’ın Watch Series 5’i tanıtmasının üzerinden üç ay gibi bir süre geçti. Always On başta olmak üzere birçok yeni özelliğe ev sahipliği yapan saat için yeni renk müjdesi geldi.

iPhone modellerinde yıllardır gördüğümüz Product (RED) kampanyasına Apple Watch 5’de dahil ediliyor.

Her (RED) ürünü kırmızı renkte ve AIDS ile mücadeleye katkıda bulunuyor. RED ile iş birliği çerçevesinde elde edilen gelirin yüzde 100’ü, Sahraaltı Afrika’da yürütülen HIV/AIDS programlarını finanse etmek için kullanılıyor.

Apple veritabanında kısa süreliğine boy gösteren Kırmızı Apple Watch, Fransız bir internet sitesi olan WatchGeneration tarafından tespit edildi. Watch Series 5’in gövdesinin soluk bir kırmızı renkle kaplandığını görüyoruz.

Standart ve kırmızı model arasında fiyat farkı olmayacak. Tarihsel olarak Apple’ın RED cihazları ilkbaharda piyasaya sürüldü. Hali hazırda akıllı saat ve kablosuz kulaklık satışlarında tüm rakiplerini geride bırakan Apple’ın kırmızı renk seçeneği ile akıllı saat satışlarını daha üst noktalara taşıyacağını düşüyoruz.

https://shiftdelete.net/kirmizi-apple-watch-geliyor
Bu yazıyı paylaşmak ister misiniz?
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email

Emre Kalkan

Serinletici İdari İşler Asistanı Emre, mobil cihazlara ve donanımlara oldukça ilgili ve konsol oyunları olmadan yaşayamayacağına inananlardan. Türkiye'de VR'ın da öncülerinden olan Emre, bilgisayar programcılığı mezunu ve kendisine rol model olarak Elon Musk'ı seçmiş durumda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.