Close

Evlilik teklifi tekne kiralama fiyatları

Evlilik, aşık olduğunuz insanla hayatınızı birleştirme yolunda atılan en güzel adımdır. Bu müthiş serüvenin içerisinde yer alan her detayın bütün incelikleriyle ele alınması gerekir. Sevdiğiniz insanla birlikte koca bir ömre yelken açarken, gerçekleştireceğiniz evlilik teklifinin kusursuz olması gerekliliği kaçınılmazdır. Çünkü her kadın evlilik teklifi aldığı anın hem çok özel hem de unutulmaz güzellikte olmasını arzu eder. İşte tam da bu noktada Ness Yachting, bünyesinde barındırdığı eşsiz organizasyonlarla sizlere ilham kaynağı oluyor. Evlilik teklifi tekne kiralama fiyatları konusunda çeşitli avantajlar sağlayarak, yüksek kaliteyi de beraberinde getiriyor.

Lüks Bir Teknede Evlilik Teklifine Ne Dersiniz

Gerçekleştireceğiniz evlilik teklifi organizasyonu ile sevdiğiniz kadının ruhunu okşamak en büyük dileğinizdir. Hatta onu fazlasıyla şaşırtmak isteyebilirsiniz. O halde sizlere boğazın tam ortasında lüks bir teknede evlilik teklifi fikrini öneriyoruz. Kulağa çok hoş geliyor öyle değil mi? Organizasyonun içerisinde sizi bekleyen ayrıcalıkları deneyimlediğinizde ne denli doğru bir karar verdiğinize emin olabilirsiniz. Öyleyse müthiş bir serüven sizleri bekliyor. Öncelikle yat ve iskele süslemesi gerçekleştirilerek şık bir ambiyans oluşuruluyor. Senaryolu sürpriz karşılamayla ağırlandıktan sonra kendinizi bir an da göz alıcı yemek masanızda buluyorsunuz. Şık bir masa, mumlar, kırmızı şarap ve daha nicesi gecenin en güzel detaylarını oluşturuyor. Siz şarabınızı yudumlayıp, sevdiğiniz kadının gözlerinin içine bakarken dudaklarınızdan dökülen duygu dolu sözcüklere romantik bir fon müzik eşlik ediyor. Daha sonra gerçekleştirilen volkan, hologram ve 3D havai fişek gösterisi ile en özel anınız göz alıcı bir ışıltıya bürünüyor. Bu aşamada hayatınızı birleştireceğiniz kadının en sevdiği çiçek de unutulmuyor. İsimleriniz ve baş harflerinizin yer aldığı kalp detayları ise sıcacık bir ambiyans oluşturuyor. Yüzük sunumunuz ise estetik formda gümüş madalyon ile taçlandırılıyor. Kış ayları için düşünülen şömine detayı tam anlamıyla içinizi ısıtacak cinsten. Tüm bunlar gerçekleştirilirken her anınız profesyonel fotoğraf ve video çekimleriyle ölümsüzleştiriliyor. Evlilik teklifi tekne kiralama fiyatları odağında çeşitli fırsatlar sunan firmamız, aynı zamanda sizlere muhteşem bir gece vaad ediyor.

Boğazın Tam Ortasında Romantizmi Yaşayın

Birlikte koca bir ömre evet demeden önce gerçekleştireceğiniz evlilik teklifine tüm İstanbul’un şahitlik etmesini ister misiniz? O halde sizlere boğazın tam ortasında görkemli bir organizasyon vaad ediyoruz. Sevdiğiniz kadını büyülemek ve şaşırtmak istiyorsanız, onunla bir ömür geçirmek istediğinizi şehrin tüm güzellikleri eşliğinde itiraf edin. Duygu dolu ve içten konuşmalarınızla sevdiğiniz kadının nefesini kesin. Sarf edeceğiniz tutkulu sözcükleri ve firmamızın kusursuz organizasyonu İstanbul’un ihtişamlı manzarasıyla birleştiğinde, hayatınızdaki en içten “Evet”i duyacağınızın garantisini veriyoruz. Firmamızın sunduğu evlilik teklifi tekne kiralama fiyatları konusundaki avantajlardan faydalanmanız için sizleri en kısa zamanda sayfamıza bekliyoruz. Detaylı bilgi için https://nessyatkiralama.com/yatta-evlilik-teklifi/ web adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bu yazıyı paylaşmak ister misiniz?
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.