Close

Samsung Galaxy Note 20 tasarımı netleşmeye başladı

Samsung’un bu yıl tanıtacağı yeni Note serisi için bazı bilgiler ortaya çıkıyor. Telefonun tasarımı merakla beklenirken bu konudaki bazı soru işaretlerini ortadan kaldıracak görseller görüldü. Samsung Galaxy Note 20 tasarımı için sızdırılan kılıflar meraklılara ipucu veriyor.

Bu yılın merakla beklenen telefonları arasında yer alan Galaxy Note 20‘nin kılıfları ortaya çıktı. Bu görseller, telefonun arka kamera diziliminin Galaxy S20 Ultra ile çok benzer olacağını işaret ediyor. Sızdırılan görselleri aşağıda görebilirsiniz.

Kılıflar, önümüzdeki aylarda çıkacak telefonun ön kısmı hakkında bize bir bilgi vermiyor. Fakat arka kamera diziliminin nasıl olacağını kestirebiliyoruz. Note 20’nin, en az dört kamera ve bir de LED flaş ile gelmesi beklenirken, arka kamera kurulumunun da S20 Ultra’daki gibi olması bekleniyor.

Bu kılıfların telefon hakkında bizlere verdiği diğer ipucu da, ekranın kavisinin azaltılacağı oldu. Galaxy S20 serisinde de gördüğümüz gibi şirket, yeni telefonlarında ekran kavisini daha da yumuşatmayı planlıyor.

https://shiftdelete.net/samsung-galaxy-note-20-tasarimi-sekilleniyor
Bu yazıyı paylaşmak ister misiniz?
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email

Öktem Ersoy

Her gün, Star Wars yaşam türlerini bir gün tüm evrende görme ütopyasıyla uyanan Öktem tam bir teknoloji aşığı. iOS, Android gibi taraf tutmalardan uzak kalarak 1 ve 0'lardan oluşan dünyanın tamamını kollarını açarak kucaklayan Öktem Ersoy, Serinletici'de tahmin ettiğiniz üzere teknoloji editörlüğü yapıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.