Hızlı ve Öfkeli 11, serinin son filmi olacak

Birçok sinema sever tarafından beğenilen Hızlı ve Öfkeli serisi 6. filminden izleyicileri farklı bir maceraya sürükledi. Hobbs ve Shaw karakterlerinin katılmasıyla birlikte aksiyon oranı artan serinin son filmi Hızlı ve Öfkeli 11 olacak.

Pandemi süreci nedeniyle ertelenen Hızlı ve Öfkeli 9 filmi 2 Nisan 2021 tarihine ertelenmişti. Hızlı ve Öfkeli 9 filminin gecikmesi Hızlı ve Öfkeli filmi için geliştirilen oyun için de kötü etki yaratmıştı. 7 Ağustos tarihinde gecikmeli olarak yayınlanan Hızlı ve Öfkeli Crossroads, oyuncuların beklentilerini ne yazık ki karşılamadı.

Hızlı ve Öfkeli 11 serinin son filmi olacak

Hızlı ve Öfkeli serisi her ne kadar iyi gişe hasıtlatına sahip olasa da serinin bitirileceği söylentiler arasında yer alıyordu. Vin Diesel, Total Film adlı yayın verdiği röportajda Hızlı ve Öfkeli 10 filminin birkaç bölüme ayrılacağını ve Hızlı ve Öfkeli 11 ile serinin biteceğini açıkladı.

Hızlı ve Öfkeli Hobbs and Shaw filminin seyirci tarafından beğenilmesiyle 2. filmi çekileceği duyurulmuştu. 760 milyon dolar gişe hasılatı ile karşımıza çıkan Hızlı ve Öfkeli Hobbs and Shaw filminin birden fazla devam filmi karşımıza çıkacağı düşünülüyor.

https://shiftdelete.net/hizli-ve-ofkeli-11-serinin-son-filmi-olacak