Close

CSI, ‘CSI: Vegas’ ismiyle geri dönüyor

2000-2015 yılları arasında yayınlanan ve Las Vegas’ta geçen orijinal CSI olarak da bilinen CSI: Crime Scene Investigation geri dönüyor!

Yeni serinin ‘CSI: Vegas’ olarak isimlendirildiğini bildiren CBS, yayın tarihi olarak 2021-2022 sezonunu işaret etti.

Orijinal seride Suç Laboratuvarı’nın şefi Gil Grisson rolünü canlandıran William Petersen ile Sara Sidle karakterine hayat veren Jorja Fox’un, CSI: Vegas’ta da yer alacağı açıklandı.

William Petersen ve Sara Sidle dışında ilk seride yer alan David Hodges karakterini canlandıran Wallace Langham, da CSI: Vegas’ta yer alacak bir diğer tanıdık isim olacak.

CSI: Vegas’ın yeni oyuncuları ise Paula Newsome, Matt Lauria, Mel Rodriguez and Mandeep Dhillon olarak açıklandı.

Paula Newsome, Matt Lauria, Mel Rodriguez ve Mandeep Dhillon

21. yüzyılın en çok izlenen dizisi CSI: Vegas ile CSI, her şeyin başladığı şehir olan Las Vegas’ta yeni bir sayfa açıyor. Yapılan açıklamada Suç Laboratuvarı’nı çökertebilecek varoluşsal bir tehditle karşı karşıya kalan zeki bir adli araştırma ekibinin, eski arkadaşlarını tekrar kaynaşacağı ve Günahlar Şehri’nde adaleti korumak ve hizmet etmek için yeni teknikler kullanacağı belirtildi.

Bu yazıyı paylaşmak ister misiniz?
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email

Tolga Erbak

Kırklareli’de doğan Tolga Erbak, ilk ve orta öğretimini aynı şehrin Lüleburgaz ilçesinde tamamladı. Eğitim yaşamına İstanbul Kültür Üniversitesi’nde işletme okuyarak devam eden Tolga, üniversite yaşamının ardından İngiltere’de dil eğitimini tamamladı. Bu süre zarfında online dergi EDergim’in genel yayın yönetmenliği, yabancı film/diziler için altyazı çevirileri ve çeşitli dergi & sitelere Formula 1 haber çevirileri yapıp köşe yazıları yazan Tolga, aynı zamanda Türkiye’de önemli yer tutan sözlük sitelerinden Limon Sözlük’ün de kurucusu. Tolga Erbak’ın 2010 yılında başladığı ilk romanı Gidecek Var, yaklaşık 1,5 yılda tamamlandı ve 2012′nin Aralık ayında, Cinius Yayınları’ndan çıktı. 2015 yılında Beykent Üniversitesi İşletme Yönetimi (MBA) bölümünde yüksek lisansını tamamlayan Tolga, yine 2015’te, internet kullanıcılarının değişen beklentileri çerçevesinde Limon Sözlük’ü yeniden konumlandırarak aktüel haber-eğlence sitesi Serinletici'nin kurulmasına öncülük etti ve halen Serinletici'nin genel yayın yönetmenliği konumunda yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.