Kaş kirpik serumu

Share

Kaş ya da kirpiklerimiz çoğu zaman yediğimiz şeylerden, çoğu zaman stresten çoğu zaman ise hormonal değişimlerden dolayı dökülme yapabiliyor. Dökülmeyi engellemek ya da bu sorunu tam olarak ortadan kaldırmak içinse kaş kirpik serumu ürünü önerilmekte ve birçok kişi tarafından beğeni kazanmaktadır. Kirpik ya da kaşlara eski dönemlerde çok fazla badem yağı sürülüp dökülme gibi sorunları ortadan kaldırırmış bu nedenle de bazı Kaş kirpik serumlarının içeriğinde badem yağı bulunmaktadır.

Kaş Kirpik Serumu Nasıl Uygulanmalı?

Kısa kirpikler ya da dökülen kaşlar için Kaş kirpik serumları şu sıra en çok aranan kozmetik ürünüdür. Peki, kaş kirpik serumu ürünü nasıl kullanır? Öncelikle Kaş kirpik serumu kullanacağınız vakit yüzünüzde hiç bir kozmetik ürünü olmamalı ve kuru olmalıdır. Cildin iyice temizlenip kurutulduktan sonra serumu kaş ve kirpiğe sürerek derinlemesine bir masaj yapmanız gerekmektedir.

Bu masaj sayesinde kirpik ya da Kaş, uygulanan serumu iyice emecek ve daha hızlı sonuç verecektir, bu yöntemi sürekli olarak  günde iki kez yaptığınız takdirde kaşlarınızda ki ve kirpikleriniz de ki değişimi göreceksiniz. En çok beğenilen ve takdir kazanan serumlara ulaşmak isterseniz https://www.dermolisa.com/kas-kirpik-serumu buradan ulaşabilirsiniz.