Fotokopi kağıdı

Share

Fotokopi makinelerinde fotokopi çekmek için çizgisiz kağıtlar kullanılmaktadır. Aynı zamanda yazıcılardan çıktı almak için de çizgisiz kağıt kullanılır. Çizgisiz kağıt, fotokopi kağıdı olarak bilinmektedir. Evde, okulda, ofiste, kırtasiyede ve bunun gibi farklı birçok alanda kullanılmaktadır. İhtiyaç duyulan bu kağıtlar günlük hayatta ve resmi yazışmalarda kullanılır. Resmi kurumlarda kullanılan kağıtların kalitesi yüksek olmalıdır. Kalitesi düşük kağıtlar kötü bir izlenim bırakabilir. Kaliteli ve kullanışlı kağıtlar paketler halinde satışa sunulur. Uygun fiyata kaliteli kağıt almak isteyenler Aktüel Express sitesinden alışveriş yapabilir.

Fotokopi Kağıdı Özellikleri Neler?

Fotokopi kağıdı olarak kullanıma sunulan kağıtlar çizgisiz, düz beyaz renktedir. Kağıtlar A4 boyuttadır. Farklı paketler halinde kullanıma sunulur. Kalitesi yüksek olan kağıtların üzerinde herhangi bir çizgi bulunmamaktadır. Kalitesi düşük kağıtların rengi farklılık gösterebilir. Aktüel Express üzerinde kaliteli, kalın ve kullanışlı kağıt paketleri bulunuyor. Paketlerde bulunan kağıt sayısı değişebiliyor. Farklı markalar tarafından üretilen kağıtlar evde, okulda, ofiste, resmi kurumlarda kullanılabiliyor. A4 boyuttaki kağıtlar genellikle 80 gr ağırlığında kullanıma sunuluyor. Kağıt üzerine uygulanan yazı ve görseller kaliteli olarak kullanılıyor.

Fotokopi Kağıdı Fiyatları Neler

Fotokopi kağıdı fiyatları değişmektedir. Fiyatlar kağıdın markasına ve paket içeriğine göre değişir. Aktüel Express üzerinde bulunan kağıtlar bütçe dostu fiyatlarla satışa sunulur. Fotokopi makinesinde ve yazıcılarda kullanılan kağıt, toplu olarak satın alınır. Toplu kağıt satın almak isteyenler siteyi güvenle tercih edebilir. Farklı birçok çeşidin bulunduğu web sitede her müşteri istediği ürünü güvenle sipariş edebilir. Siparişler kısa sürede hazırlanır ve adrese ulaştırılır. Çizgisiz A4 kağıdı sipariş vermek isteyenler https://www.aktuelexpress.com/fotokopi-kagitlari adresi üzerinden 7/24 sipariş verebilir. Doğru ve uygun fiyat aralığında ürün satışı yapan site, paketlerin herhangi bir zarara uğramaması adına gerekli önlemleri alır ve paketleri özenle koliler.