Alonso: F1’de devam edersem ilk Aston Martin ile görüşürüm

Share

Formula 1 dünyasında Lewis Hamilton’ın Ferrari’ye geçişi ve Mercedes koltuğunu bırakma kararı, sürücü pazarını karıştırdı. Bu karmaşanın içinde yer alan isimlerden biri de Fernando Alonso. İspanyol pilot, bugün yaptığı açıklamada, geleceğiyle ilgili kararını verdikten sonra önceliğinin Aston Martin ile devam etmek olduğunu belirtti.

Hamilton’ın ayrılığı, sürücü pazarında büyük bir değişime yol açtı ve Alonso gibi deneyimli sürücülerin hangi takımla anlaşacakları merak konusu haline geldi. Alonso, yaptığı açıklamada özellikle Aston Martin ile devam etmeyi düşündüğünü vurgulayarak, Mercedes ile şu an için herhangi bir görüşme yapılmadığını ifade etti.

Alonso’nun geleceğiyle ilgili bu açıklamalar, Formula 1 tutkunlarını heyecanlandırdı. Uzun yıllardır süregelen rekabetin ve değişen sürücü kadrolarının, yeni sezonda nasıl bir dinamik yaratacağı ise merak konusu oldu. İspanyol pilotun Aston Martin ile görüşmelerine dair gelişmeler, motorsporları dünyasında yakından takip edilecek.

Öktem Ersoy

Her gün, Star Wars yaşam türlerini bir gün tüm evrende görme ütopyasıyla uyanan Öktem tam bir teknoloji aşığı. iOS, Android gibi taraf tutmalardan uzak kalarak 1 ve 0'lardan oluşan dünyanın tamamını kollarını açarak kucaklayan Öktem Ersoy, Serinletici'de F1 ve teknoloji editörlüğü yapıyor.

You may also like...