Galaxy S24 serisi böyle görünebilir

Share

2024’ün başında tanıtılması beklenen Samsung Galaxy S24 ailesi, son zamanlarda bir kaynak tarafından sızdırılan bilgilerle gündemde.

Sırasıyla 6,2 inç FHD, 6,7 inç WQHD ve 6,8 inç WQHD 120 Hz AMOLED ekranlara sahip olması beklenen Samsung Galaxy S24, Galaxy S24 Plus ve Galaxy S24 Ultra modelleri, sağlam bir kaynağın hazırladığı görselde görüldüğü tasarıma sahip olabilir.

Bu konuda en çok dikkat çeken model ise Galaxy S24 Ultra; telefon, köşeli bir yapıya sahip ve kavisli değil düz kenarlarla geliyor. Üst seviye bir telefon olmasına rağmen, çerçeve kalınlığı biraz daha fazla ve son bilgilere göre her pazarda Snapdragon 8 Gen 3 işlemciye sahip olacak.

Genel olarak iki farklı işlemci kullanımı hala birçok kişiyi tatmin etmiyor, çünkü Exynos 2400’ün Snapdragon 8 Gen 3 ile aynı performansı sunması beklenmiyor.

Elbette aralarında büyük bir fark olmayacak, ancak iki farklı işlemcili çıkışın iptal edilmesi talep ediliyor.

Sonuç olarak, sadece Galaxy S24 ve Galaxy S24 Plus modellerinin Türkiye’de Exynos 2400 işlemciyle satılması beklenirken, Galaxy S24 Ultra modelinin en üst seviyede tam 2 TB depolama sunacağı son iddialar arasında yer alıyor.

Bu durum eğer gerçekleşirse, özellikle 4K video çeken içerik üreticileri için büyük bir avantaj olacak.

Mesnet Önal

Bir gün hayatta yaptığı veri analizlerinden sıkılan Mesnet, verinin kendisini yaratma macerasıyla çıktı yola. Önündeki engelleri her aşışında eski iş arkadaşlarına daha çok iş çıkartarak...

You may also like...