‘Gizliliğinin Korunması Schumacher’in İyiliği İçin’

Share

Michael Schumacher’in menajeri Sabine Kehm, Formula 1 efsanesini 3.5 yıldır basından uzak tutmasının onun iyiliği için olduğunu belirtti.

Yedi kez dünya şampiyonu Alman efsanenin menajeri olan Sabine Kehm, aynı zamanda aileyle de birlikte çalışıyor. Schumacher’in 18 yaşındaki oğlu Mick’in menajerlik görevini de Kehm üstleniyor.

Yaklaşık 3.5 yıl kadar önce eski Ferrari ve Mercedes pilotu Schumacher, kayak yaparken geçirdiği bir kaza sonrasında ciddi beyin hasarı almıştı. O günlerden beridir Schumi’den herhangi bir haber alamadık.

Redaktions Netzwerk Deutschland’a konuşan Kehm, bu sessizliğin korunacağının altını çizdi.

“Micheal sürekli basın ve özel hayatı arasına açık bir çizgi çizdi. Medya da, taraftarlar da bunu her zaman kabul etmiştir.”

“Basına karşı gizlilik tamamen Michael’in iyiliği için alınmış bir karar.”

Motorsport

Tolga Erbak

Kırklareli’de doğan Tolga Erbak, ilk ve orta öğretimini aynı şehrin Lüleburgaz ilçesinde tamamladı. Eğitim yaşamına İstanbul Kültür Üniversitesi’nde işletme okuyarak devam eden Tolga, üniversite yaşamının ardından İngiltere’de dil eğitimini tamamladı. Bu süre zarfında online dergi EDergim’in genel yayın yönetmenliği, yabancı film/diziler için altyazı çevirileri ve çeşitli dergi & sitelere Formula 1 haber çevirileri yapıp köşe yazıları yazan Tolga, aynı zamanda Türkiye’de önemli yer tutan sözlük sitelerinden Limon Sözlük’ün de kurucusu. Tolga Erbak’ın 2010 yılında başladığı ilk romanı Gidecek Var, yaklaşık 1,5 yılda tamamlandı ve 2012′nin Aralık ayında, Cinius Yayınları’ndan çıktı. 2015 yılında Beykent Üniversitesi İşletme Yönetimi (MBA) bölümünde yüksek lisansını tamamlayan Tolga, yine 2015’te, internet kullanıcılarının değişen beklentileri çerçevesinde Limon Sözlük’ü yeniden konumlandırarak aktüel haber-eğlence sitesi Serinletici'nin kurulmasına öncülük etti ve halen Serinletici genel yayın yönetmenliği konumunda yer alıyor.

You may also like...