Hindistan’ın en zengin ailesinin düğününde çıkan Rihanna’ya tepkiler çığ gibi!

Share

Asya’nın en zengin insanı olarak bilinen Mukesh Ambani’nin oğlu Anant Ambani’nin düğün töreninde Rihanna’nın sahne alması, sosyal medyada büyük bir tartışma yarattı. 114 milyar dolarlık servetiyle dikkat çeken Reliance şirketinin sahibi Ambani ailesinin düğünü, dünya genelinden ünlü isimleri bir araya getirdi.

Düğünde Microsoft’un kurucusu Bill Gates, Meta’nın kurucusu Mark Zuckerberg, Ivanka Trump ve Bollywood’un ünlü isimleri gibi 1200 davetli yer aldı. 100 ayrı şef tarafından hazırlanan 500 farklı yemek menüsü ile gösterişli bir organizasyon gerçekleşirken, çevre köylerdeki 51 bin kişiye de yemek dağıtıldığı öğrenildi.

Ancak, Barbadoslu pop yıldızı Rihanna’nın 6 milyon dolarlık performansının ardından sosyal medyada eleştirilere maruz kalması dikkat çekti. Bazı yorumlarda, “Bu kadar paraya Taylor Swift bile daha iyi performans sergilerdi” şeklinde ifadeler yer aldı. Rihanna’nın performansının beklentileri karşılamadığına dair yapılan eleştiriler, düğün videosuyla birlikte yayıldı.

Olayın ilginç bir yanı ise Rihanna’nın performansın ardından düğün törenine katılmadan Hindistan’dan ayrıldığı iddiaları oldu. Sosyal medya üzerinden yapılan yorumlar, düğün organizasyonunun yüksek maliyetine karşın beklentileri karşılayamayan Rihanna’nın performansını sert bir şekilde eleştirdi.

Sema Doğan

Akdeniz Üniversitesi İktisat Bölümü'nden mezun olan Sema, İzmir'de özel bir şirkette danışman olarak çalışıyor. Konu film olduğunda izleyicilikten yorumlamaya her alanda heyecanına engel olamayan Sema'yı arkadaşları "Film Girl" olarak anıyor. Bununla birlikte teknolojiye büyük ilgi duyan Sema, Serinletici için kültür-sanat, yaşam ve teknoloji içerikleri sağlıyor.

You may also like...