Margot Robbie, Sims filminin yapımcılığını üstlenecek

Share

Oyuncu ve yapımcı kimliğiyle tanınan Margot Robbie, Barbie’nin ardından şimdi de The Sims filmi projesine odaklanıyor.

Robbie, son yıllarda yapımcı olarak da önemli işlere imza atmıştır. Özellikle Promising Young Woman, Maid ve I, Tonya gibi beğenilen yapımların yapımcılığını üstlenmiş ve bu alanda dikkat çekmiştir. Ancak Barbie projesi, Robbie’nin en büyük başarısı olarak kaydedilir. Barbie filmi, 1.44 milyar dolarlık gişe hasılatıyla sadece geçen yılın değil, tüm zamanların en kârlı filmlerinden biri haline gelmiştir.

Bu büyük başarının ardından Margot Robbie’nin yeni bir proje üzerinde çalıştığı ortaya çıktı. Ünlü oyuncu, şimdi de The Sims filmi için kolları sıvamış durumda. Robbie’nin yapımcılığını üstlendiği LuckyChap Entertainment şirketi, popüler oyun serisi The Sims’in film uyarlaması için harekete geçti.

Sims in The Sims 4

LuckyChap Entertainment, Sims filminin yönetmenliği için Kate Herron ile anlaştı. Daha önce Sex Education ve Loki gibi başarılı dizilerde yönetmenlik yapmış olan Kate Herron, filmin senaryosunu Briony Redman ile birlikte kaleme alacak. Henüz Margot Robbie’nin Sims filminde rol alıp almayacağı netlik kazanmadı.

Barbie’ye getirdiği farklı bakış açısıyla dikkat çeken Robbie’nin, Sims için de benzer bir yaklaşım sergileyeceği tahmin ediliyor. Onun projenin içinde olması, bu uyarlamanın sıradan bir yapım olmayacağını işaret ediyor.

Sema Doğan

Akdeniz Üniversitesi İktisat Bölümü'nden mezun olan Sema, İzmir'de özel bir şirkette danışman olarak çalışıyor. Konu film olduğunda izleyicilikten yorumlamaya her alanda heyecanına engel olamayan Sema'yı arkadaşları "Film Girl" olarak anıyor. Bununla birlikte teknolojiye büyük ilgi duyan Sema, Serinletici için kültür-sanat, yaşam ve teknoloji içerikleri sağlıyor.

You may also like...