Matthew Perry’nin ölüm sebebi açıklandı

Share

“Friends” dizisinin unutulmaz karakterlerinden biri olan Matthew Perry’nin evindeki jakuzide ölü bulunmasının ardından, otopsi sonuçları açıklandı. Oyuncunun ölüm nedeni olarak “ketaminin akut etkileri” belirlendi.

Matthew Perry’nin hayranlarını ve Hollywood dünyasını derin bir üzüntüye boğan ölüm haberi, detaylarıyla birlikte kamuoyuyla paylaşıldı. Yapılan otopsi sonucunda, Perry’nin kanında ketamin tespit edildiği ve bu etkilerin neden olduğu belirlendi. Ketamin, anksiyete ve depresyon gibi durumların tedavisinde kullanılan bir madde olarak biliniyor.

Los Angeles Bölgesi Tıbbi Muayene Departmanı tarafından hazırlanan rapora göre, Perry’nin ölümü “kaza” olarak nitelendirildi ve aktörün jakuzide boğulduğu tespit edildi. Oyuncunun 28 Ekim tarihinde Malibu’daki evinde hayatını kaybettiği belirtilmişti.

Matthew Perry’nin ani ölümü, dostları, meslektaşları ve hayranları arasında büyük bir şok etkisi yaratmıştı. Sevilen oyuncunun anısını yaşatmak için sosyal medyada birçok paylaşım ve anma mesajı paylaşılmıştı.

Sema Doğan

Akdeniz Üniversitesi İktisat Bölümü'nden mezun olan Sema, İzmir'de özel bir şirkette danışman olarak çalışıyor. Konu film olduğunda izleyicilikten yorumlamaya her alanda heyecanına engel olamayan Sema'yı arkadaşları "Film Girl" olarak anıyor. Bununla birlikte teknolojiye büyük ilgi duyan Sema, Serinletici için kültür-sanat, yaşam ve teknoloji içerikleri sağlıyor.

You may also like...