Matthew Perry’nin otopsisi tamamlandı, ölüm nedeni henüz tespit edilemedi

Share

Friends dizisinin unutulmaz karakterlerinden biri olan ve Chandler Bing rolüyle tanınan ünlü aktör Matthew Perry’nin ölümü, sevenlerini ve hayranlarını derin bir üzüntüye boğdu. Ancak ne yazık ki, Perry’nin ölüm nedeni hala netlik kazanmış değil.

54 yaşındaki Perry, Los Angeles’taki evinde jakuzide ölü bulunmuştu. Otopsi işlemi tamamlanmasına rağmen, ölüm nedeni hala belirlenemedi. Bu nedenle, toksikoloji testlerinin sonuçları bekleniyor.

Perry’nin evinde ölü bulunduğu anlaşılırken, Los Angeles İtfaiye Departmanı bu konuda şu açıklamayı yaptı: “Yetişkin bir erkek hasta, ilk müdahale yapılmadan önce hayatını kaybetmişti. Hasta, bir görgü tanığı tarafından bulundu ve kafası suyun dışında olacak şekilde yeniden konumlandırıldı. İtfaiye ekipleri kurbanı jakuziden çıkardı ve hızlı bir tıbbi değerlendirme yaparak öldüğünü tespit etti.”

Friends dizisi, 1994 yılında yayımlanmaya başlayıp 2004 yılına kadar devam etti. Bu sitcom, altı yakın arkadaşın New York’ta geçen yaşamlarını komik ve sıcak bir şekilde anlatıyordu. Dizi, final bölümünde ABD’de 52,5 milyon kişi tarafından izlenerek 2000’lerin en çok izlenen TV dizisi final bölümü unvanını elde etti.

Matthew Perry’nin ölümü, hem oyuncunun uzun yıllar süren kariyerine hem de Friends dizisinin hala devam eden büyük hayran kitlesine büyük bir kayıp olarak hissediliyor. Henüz toksikoloji testlerinin sonuçları açıklanmamış olsa da, sevenleri ve sevenlerini yakından ilgilendiren bu trajik olayın ardındaki gerçekleri öğrenmeyi umuyoruz.

Hande Sheref

Daha çocukken ailesiyle birlikte ABD'ye yerleşen Hande, Los Angeles'ın bitmeyen sıcak rüzgarlarıyla her güne daha olgunlaşmış ve bilge olarak uyandığına inanıyor. Bir gün ülkesine dönme hayalinden asla vazgeçmeyen Hande Sheref, hayatın tadını çıkartmaktan geri kalmıyor. Serinletici'de ağırlıkla dünya ve teknoloji çalışmalarında yer alan yazar, hayatın bir resim tablosu olduğuna inananlardan...

You may also like...