Nokia’nın üreticisi HMD Global, kendi markasıyla telefon çıkartacak

Share

HMD Global, Nokia markası altında yıllardır mobil cihazlar üretiyor ve şimdi kendi markasıyla akıllı telefonlar piyasaya sürme planları yapıyor. Finlandiya merkezli şirketin portföyünde ekonomik ve tuşlu telefonlardan tabletlere kadar çeşitli ürünler bulunuyor.

HMD Global CEO’su Jean-Francois Baril, LinkedIn hesabında şirketin kendi cep telefonu markasını tanıtarak ürün yelpazesini genişleteceğini açıkladı. Ancak şu an için bu yeni modellerle ilgili detaylar sınırlı.

Baril, “Kullanıcı deneyimine odaklanan ve insanların ihtiyaçlarına öncülük eden teknolojiler geliştireceğiz” dedi. Ayrıca, Nokia markası altında akıllı telefon üretiminin durmayacağını da belirtti. HMD Global’in 5G destekli akıllı telefonlarda hızla büyüdüğünü vurguladı.

Nokia üreticisi HMD Global kendi markasıyla telefon çıkaracak

Nokia’nın birçok cihazı Çin’de üretilse de, şirket kendisini Avrupa’nın en büyük akıllı telefon üreticisi olarak konumlandırıyor. Ancak Jean-Francois Baril, yeni ürünlerin çıkış tarihleri veya diğer ayrıntılar hakkında henüz bilgi vermedi.

Hande Sheref

Daha çocukken ailesiyle birlikte ABD'ye yerleşen Hande, Los Angeles'ın bitmeyen sıcak rüzgarlarıyla her güne daha olgunlaşmış ve bilge olarak uyandığına inanıyor. Bir gün ülkesine dönme hayalinden asla vazgeçmeyen Hande Sheref, hayatın tadını çıkartmaktan geri kalmıyor. Serinletici'de ağırlıkla dünya ve teknoloji çalışmalarında yer alan yazar, hayatın bir resim tablosu olduğuna inananlardan...

You may also like...