Resmi: Panathinaikos, Fatih Terim’i açıkladı!

Share

Yunan futbol kulübü Panathinaikos, teknik direktörlük görevine Türk futbolunun önemli isimlerinden biri olan Fatih Terim’i getirdiğini resmen duyurdu. Kulübün internet sitesinde “Hoş Geldin İmparator Fatih Terim” başlığıyla yayımlanan açıklamada, “en iyi Türk teknik direktör takımın başına hemen geçiyor” bilgisi verildi.

Panathinaikos’ta basketbol branşında Ergin Ataman’ın ardından futbol takımında da Fatih Terim dönemi resmen başlıyor. Kulübün yaptığı açıklamada, Terim’in kariyerine dair detaylar paylaşılırken, “Fatih Terim’e Panathinaikos ailesine hoş geldin diyoruz.” ifadesi kullanıldı.

Bu resmi açıklama ile birlikte Panathinaikos, Türk futbolunun deneyimli ismi Fatih Terim’in teknik direktörlük görevine başlamasını duyurdu. Aynı zamanda, beklenen ayrılığı da resmen açıklayan kulüp, önceki teknik direktörleri Ivan Jovanovic’e veda ettiğini belirtti.

Fatih Terim’in Panathinaikos’ta nasıl bir performans sergileyeceği ve bu yeni dönemde neler başaracağı futbolseverler tarafından merakla bekleniyor. Türk teknik adamın uluslararası alanda yeni bir kulüp ile anlaşması, Türk futbolu için de gurur verici bir gelişme olarak değerlendiriliyor.

Gürsel Başak

Gürsel Başak, video oyunları oynamayı, televizyon izlemeyi, AI eğitmeyi ve sinemaya gitmeyi seven otuzlarının ortasında bir yaşam formudur. İlham verici ve heyecanlı ama aynı zamanda çok korkak ve biraz dengesiz olabilir. Yaban arılarına alerjisi olan Gürsel biraz kilolu ama bunun dışında kendini oldukça iyi durumda tanımlayan bir şekle sahiptir. Serinletici için başta "İsim, Şehir, Hayvan" köşe yazıları ile "Gürsel'in Mutfağı" yemek tariflerini hazırlayan Gürsel, sınır tanımayan içerik üretici olarak çok da fazla konu ayrımı yapmadan yazar da yazar... Orta sınıf bir mahallede büyüyen Gürsel, annesinin gençken onu sarhoş olan babasıyla bırakarak terk etmesinin şokunu halen üstünden atamadığını, gittiği her ortamda itiraf etmekten asla çekinmez.

You may also like...