Samsung Galaxy M20 detayları sızdırıldı

Samsung orta segment telefonlarını azaltmaya çalıştığını duyurduktan sonra, kendi içinde çelişerek her gün farklı orta segment telefonların sızdırılması ile karşımıza çıktı. Bu sefer ise M serisi cihazlardan olacak Samsung Galaxy M20 detayları sızdırıldı!

Samsung Galaxy S10 ile ilgili yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Yaşanan gelişme ile birlikte Galaxy S10 fiyatı ve çıkış tarihi sızdırıldı. İşte detaylar!

Samsung Galaxy M20 orta segmentin gözdesi olabilir!

Samsung Galaxy M20’nin hem görselleri hem de özellik detayları sızdırıldı. Sızıntılara göre Samsung tarafında hem tasarım hemde donanım bakımından güzel değişiklikler boy gösteriyor.

Öncelikle ekran özelliklerinden bahsedecek olursak, cihaz 5.6 inç ekran boyutu ile 1080×2340 piksel Full HD+ çözünürlüğü ve Super AMOLED ekran paneli ile karşımıza çıkacak.

Bununla birlikte Exynos 7885 işlemci tarafından desteklenecek cihaz 3 GB RAM ile 32 GB hafıza desteği ve 4 GB RAM ile 64 GB hafıza desteği alarak iki ayrı şekilde sunulması bekleniyor. Donanımsal tarafta son olarak 3300 mAh pil kapasitesi olması bekleniyor.

Samsung Galaxy M20 detayları sızdırıldı! SDN-1

Tasarımsal olarak sızdırılan görsellere göre, ön tarafta yağmur damlası şeklinde bir çentik ve arka tarafta ise çift kamera kurulumu dikkat çekiyor. Arka tasarım olarak genel Samsung tasarımlarından biraz çıkmış ve sanırım diğer Android cihazlardan esinlenilmiş gibi duruyor. Arka tarafta bir de parmak izi detayı bulunuyor çünkü ön tasarım çentikli ve çerçevesiz ekran tasarımına sahip. Kamera özellikleri ile alakalı henüz bilgi sızdırılmadı.

Shiftdelete