Secret Invasion dizisi: Marvel’ın yeni heyecanı

Share

Marvel Sinematik Evreni’nin en büyük sırlarından biri olan Skrull ırkının Dünya’yı nasıl ele geçirdiğini anlatan Secret Invasion dizisi, Disney+ platformunda izleyicilerle buluştu. Marvel’ın ilk casus-gerilim dizisi olan Secret Invasion, 2007 yılında yayınlanan aynı adlı çizgi romandan uyarlandı.

Dizinin başrolünde Samuel L. Jackson’ın canlandırdığı Nick Fury yer alıyor. Eski SHIELD Direktörü Fury, Skrull ırkının insan kılığına girerek Dünya’yı işgal ettiğini fark ediyor. Ancak Fury, kimin dost kimin düşman olduğunu bilemiyor. Bu yüzden Avengers takımına güvenemeyen Fury, yardım için eski dostu Maria Hill ve Skrull ırkından Talos’a başvuruyor.

Secret Invasion dizisi, 1990 sonrasında Dünya’nın nasıl işgal edildiğini ve Marvel evrenindeki karakterlerin güven duygularının nasıl sarsıldığını gösteriyor. Dizi aynı zamanda Marvel’ın yeni dönemdeki filmleriyle de bağlantılı olacak.

Secret Invasion dizisinin oyuncu kadrosunda Samuel L. Jackson’ın yanı sıra Emilia Clarke, Ben Mendelsohn, Olivia Colman, Cobie Smulders, Carmen Ejogo, Kingsley Ben-Adir ve Martin Freeman gibi isimler bulunuyor.

Secret Invasion dizisi, şu anda sadece Disney+’ta izlenebilir.

Enes Demircioğlu

Hayatta "gündem" dendiğinde çevresindeki herkesin kendisine koştuğu Enes, gündemi Serinletici ile dünyaya sunuyor. Aynı zamanda Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü öğrencisi olan Enes, müziksiz yaşayamayanlardan...

You may also like...