Hakkında

Serinletici; kültür-sanat, yaşam, eğlence, teknoloji, sosyal medya ve gündem de dahil olmak üzere pek çok konuda içerik sağlayan aktüel bir haber kaynağıdır. İçerikleri deneyimli ve özgün kadrosu ile ele alan Serinletici, okurlarına “takip etmek istedikleri gündem” kavramı ile ulaşmayı ilke edinmiştir. Tüm hakları saklıdır ©2013-2018.

Genel Yayın Yönetmeni / İMTİYAZ SAHİBİ / Grantee
Tolga Erbak
tolga.erbak@serinletici.com

Yaratıcı Yönetmen / Editor in Chief
Neval Erbak
neval.erbak@serinletici.com

Serinletici Editörleri / News Editors
Anıl Yazar
anil.yazar@serinletici.com

Elif Okurgan
elif.okurgan@serinletici.com

Emre Kalkan
emre.kalkan@serinletici.com

Enes Demircioğlu
enes.demircioglu@serinletici.com

Fulden Ufacık
fulden.ufacik@serinletici.com

Gökhan Eroğlu
gokhan.eroglu@serinletici.com

Onur Koray
onur.koray@serinletici.com

Öktem Ersoy
oktem.ersoy@serinletici.com

Sema Doğan
sema.dogan@serinletici.com

Sevgin Şerifoğlu
sevgin.serifoglu@serinletici.com

Sinem Bekler
sinem.bekler@serinletici.com

Gece Vardiyası Editörü / Night Editors
Sema Doğan
sema.dogan@serinletici.com

Katkıda Bulunanlar
Büşra Sanay
Metin Mete

Mali Danışman / Financial Advisor
Umur Atay
umur.atay@serinletici.com

Hukuk Danışmanı / Legal Advisor
Şeref Gerdancı

Reklam Seçenekleri / Advertisement
info@serinletici.com

Yazılım / System Management
WordPress

ADRES / Addresse
Çorlu-Tekirdağ / Turkey

Tel: +90 534 350 46 73

E-posta / E-mail
info@serinletici.com

© TÜM HAKLARI SAKLIDIR

Privacy Policy

© Copyrigth 2015-2018 serinletici.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları serinletici.com’a aittir. serinletici.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar serinletici.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

www.serinletici.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. serinletici.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the serinletici.com. However, sometimes the serinletici.com uses third parties to process your information. serinletici.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the serinletici.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the serinletici.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the serinletici.com and its services. When you use serinletici.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the serinletici.com cookies section of our full Privacy Policy.

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.
Siteadi harici linklerin sorumluluğunu almaz.