Hakkında

Serinletici; kültür-sanat, yaşam, eğlence, teknoloji, sosyal medya ve gündem de dahil olmak üzere pek çok konuda içerik sağlayan aktüel bir haber kaynağıdır. İçerikleri deneyimli ve özgün kadrosu ile ele alan Serinletici, okurlarına “takip etmek istedikleri gündem” kavramı ile ulaşmayı ilke edinmiştir. Tüm hakları saklıdır ©2013-2022.

Genel Yayın Yönetmeni
Tolga Erbak
tolga.erbak@serinletici.com

Yaratıcı Yönetmen
Neval Erbak
neval.erbak@serinletici.com

İdari İşler Asistanı
Emre Kalkan
emre.kalkan@serinletici.com

Serinletici Editörleri

Ali Bardakçı
ali.bardakci@serinletici.com

Doğan Kanzuk
dogan.kanzuk@serinletici.com

Enes Demircioğlu
enes.demircioglu@serinletici.com

Gürsel Başak
gursel.basak@serinletici.com

Mesnet Önal
mesnet.onal@serinletici.com

Olgu Atanay
olgu.atanay@serinletici.com

Öktem Ersoy
oktem.ersoy@serinletici.com

Sema Doğan
sema.dogan@serinletici.com

Sinem Bekler
sinem.bekler@serinletici.com

Reklam Seçenekleri
info@serinletici.com

Yazılım
WordPress

E-mail
info@serinletici.com

© TÜM HAKLARI SAKLIDIR

Privacy Policy

© Copyright 2015-2022 serinletici.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları serinletici.com’a aittir. serinletici.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar serinletici.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

www.serinletici.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. serinletici.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the serinletici.com. However, sometimes the serinletici.com uses third parties to process your information. serinletici.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the serinletici.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the serinletici.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the serinletici.com and its services. When you use serinletici.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the serinletici.com cookies section of our full Privacy Policy.

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.
Siteadi harici linklerin sorumluluğunu almaz.